Як вибрати розсувні ковзани.

Катання на роликах і ковзанах дуже популярне хобі серед дітей. Багатьом батькам в певний момент доведеться задуматися про покупку дитячих ковзанів. Відразу виникне питання, як це правильно зробити? Для підростаючого дитини найкраще підійдуть ковзани з розсувними черевиками. До цього питання слід підійти з усією серйозністю.
Інструкція
1
Визначте, для якого виду катання потрібні ковзани. Залежно від цього зверніть свою увагу на роликові ковзани або для катання на льоду. Можна придбати ковзани, лезо яких легко змінюється на платформу з роликами. Такі ковзани можна використовувати цілий рік. Це найвигідніший і зручний варіант.
2
Вирушайте купувати ковзани в спеціалізований магазин. Тут ви зможете обміняти ковзани в тому випадку, якщо розмір не підійде. Не забудьте взяти чек.
3
Обов'язково візьміть з собою дитину в магазин, в якому можлива примірка. Ні в якому разі не купуйте ковзани на замовлення в інтернеті. Розсувні моделі вимагають обов'язкової примірки. Допоможіть дитині одягнути їх і нехай він в них зробить кілька рухів. Якщо ковзани роликові, то нехай прокотиться в них по магазину.
4
Подумайте про придбання ковзанів з черевиками, які оснащені розсувним механізмом. Ця конструкція дозволяє збільшувати черевик на три розміру, що дуже зручно для швидкозростаючою ноги дитини. Вам не доведеться кожного сезон викладати велику суму на придбання ковзанів.
5
Запитайте у дитини, чи зручно йому в черевику. Розсувні ковзани зазвичай зроблені з пластмаси. Врахуйте, що вони не розтягнутися з часом. Якщо відчувається незручність в стопі, нехай дитина приміряє іншу пару, щоб уникнути мозолів і травм.
6
Зверніть увагу, яку частину черевика відсуває механізм: носок або п'яту. Від зсуву п'яти зміниться центр ваги, і дитина при катанні може постійно падати. Найбільш зручним вважається зміщення носка вперед. Подивіться на підошву після розсування: вона повинна залишитися гладкою.
7
Подивіться роликові підшипники. Вони повинні бути професійного виконання - тоді ролики прослужать тривалий час.
8
Вибирайте розсувні ковзани з полегшеним черевиком з пластмаси (особливо для початківців), який зручно облягає ногу.