Як виводити машину із замету.

Занесення - бічне ковзання автомобіля з одночасно триваючим поступальним рухом. Найчастіше в занос зриваються задні колеса. Щоб навчитися виводити машину із замету важливо відчути його в початковій стадії.
Інструкція
1
Займіть правильне положення за кермом. Правильна посадка дозволяє відчувати спиною що починається занос. Якщо спина нещільно прилягає до спинки сидіння, відчути момент зриву коліс в занос майже неможливо. Обладнайте місце водія так, щоб забезпечити хорошу видимість і досяжність всіх органів управління без зміни положення корпуса.
2
В будь тривалій поїздці робіть зупинки через кожні 2-3 години шляху. Це дозволить бути завжди напоготові. Щоб забезпечити швидкісну реакцію на небезпеку, не прагнете займати зручні пози, пов'язані з відпочинком між якими-небудь рухами з управління автомобілем. У критичній ситуації від водія може знадобитися додаток до керма значних зусиль для збереження стійкості і керованості авто.
3
Для погашення заносу на заднеприводном автомобілі негайно припиніть гальмування, відпустіть педаль газу і швидко поверніть рульове колесо в бік заносу. Всі описані дії виконуйте одночасно. Ніколи не повертайте колеса різко і на занадто великий кут, що може спровокувати занос в сторону повернутих коліс.
4
Якщо ви тренований водій, для здійснення екстрених маневрів допомогою контрольованого заносу вибирайте кут заносу з урахуванням радіуса повороту, коефіцієнта зчеплення та особливостей дорожньої ситуації. Для практичного застосування контрольованого заносу доможіться загостреного відчуття автомобіля, прекрасній координації дій, автоматизму навичок і прогнозування поведінки машини.
5
Для виведення із заносу передньопривідного автомобіля виконайте наступні дії. У момент початку заносу плавно натисніть на педаль газу і утримуйте її до тих пір, поки кут заносу продовжує збільшуватися. Одночасно з цим слід повернути кермо в бік заносу. Після цього різко відпустіть педаль газу і відновите прямолінійне положення коліс. При цьому врахуйте, що поворот коліс на занадто великий кут або неправильна робота педаллю газу може спровокувати ритмічний занос - коливальний рух задніх коліс.
6
Дії з виведення із заносу повнопривідного автомобіля можуть розрізнятися в залежності від типу повного приводу і від того, на яку з осей передається велика частина тяги. У кожному разі постійно зберігайте правильну посадку, швидко повертайте кермо в бік заносу і м'яко вирівнюйте автомобіль. Виконуючи різкі маневри, намагайтеся прогнозувати занос і завжди бути готовими до нього.
Корисна порада
Висновок автомобіля із замету вимагає наявності навичок і підготовки. Придбайте подібні навички і підготовку на спеціально підготовленому майданчику під керівництвом досвідченого інструктора