Як робити укол магнезії.

Магнезія багато років застосовувалася як засіб від правця. Крім того, вона використовувалася і тоді, коли потрібно було зробити наркоз. В даний час магнезія застосовується для зниження артеріального тиску, при вагітності і т.д. Найкраще вводити її ін'єкційно, в цьому випадку вона впливає практично на весь організм.
Вам знадобиться
  • - шприц 10 мл;
  • - вата;
  • - спирт;
  • - йод;
  • - новокаїн.
Інструкція
1
Придбайте в аптеці магнію сульфат (магнезія сульфат). Препарат продається в упаковках ампулами по десять мілілітрів. Розчин призначають при важких формах гіпертонії, отруєнні барієм або свинцем, для полегшення родового процесу, при епілептичних нападах.
2
Візьміть одну ампулу об'ємом 10 мл або дві по 5 мл. Цього достатньо, щоб істотно знизити артеріальний тиск. Спеціальною пилкою зріжте верхню частину ампули. Наберіть розчин в десятікубовий шприц з довгою голкою. Подумки розділіть сідницю на чотири сектори. Крайній верхню ділянку протріть ваткою, змоченою в будь-якому спиртовому розчині. Швидким рухом введіть голку на всю довжину в сідницю. Дуже повільно починайте вводити препарат. Потім швидко вийміть голку і притисніть місце уколу ваткою змоченою спиртом. Ін'єкцію робіть 1-2 рази на добу, залежно від ступеня тяжкості захворювання.
3
Візьміть розчин сірчанокислої магнезії 25% концентрації в кількості 20 мл, якщо вагітність ускладнюється нефропатією. При першого ступеня захворювання ін'єкції виробляєте два рази на добу, при другій - чотири. Щоб уникнути запалення і почервоніння, а також відмирання тканини в місці уколу, ін'єкції повинні робити тільки фахівці. Якщо такої можливості немає, тоді візьміть шприц з дуже довгою голкою. Перед ін'єкцією зігрійте розчин магнезії в руках. Введіть голку глибоко в м'яз і повільно вводите розчин. При виконанні ін'єкції не допускайте попадання інфекції. Щоб на сідниці не виникло почервоніння і затвердінь, прикладіть до місця уколу теплу грілку або намалюйте на даній ділянці йодну сітку.
4
Візьміть ампулу новокаїну, коли укол доставляє сильні хворобливі відчуття. Зріжте її верхню частину і наберіть у шприц 2-3 кубика розчину. Після того як укол буде зроблений, витягнете шприц, залишивши голку в сідниці. Наберіть в нього розчин магнезії і знову вставте шприц в залишену голку і введіть препарат.