Як усунути біль у животі.

Під час менструації більшість жінок відчувають різкий біль в животі. У такі моменти хочеться залізти під ковдру і нікуди не ходити, нічого не робити. Однак божевільний ритм життя змушує рухатися. Щоб у вас не було проблем вдома або на роботі, необхідно в найкоротші терміни усунути біль в животі.
Інструкція
1
Є кілька способів усунути біль в животі. Почніть з фізичних вправ. Вчені довели, що ті жінки, які регулярно займаються спортом, не відчувають ніякого дискомфорту під час менструації. Якщо ви не хочете почувати біль, то не лежіть, а більше рухайтеся, присідайте, ходите і т.д. При бажанні використовуйте також наступний комплекс вправ.
2
Для початку лягайте на рівну тверду поверхню, зігніть ноги в колінах і упріться ступнями в підлогу. Розслабте м'язи живота і прогинайте його вгору і вниз. Потім станьте на коліна, обіпріться на лікті, розслабте голову і шию. Залишайтеся в такому положенні декілька хвилин. Знову ляжте на спину і високо підніміть ноги, утворивши прямий кут.
3
Для зручності використовуйте стінку, об яку можна впертися ступнями. Полежіть в такому положенні 5 хвилин. На завершення зробіть вправу «кобра». Для цього, лежачи на животі, упріться руками в підлогу, а груди і голову відведіть назад, потягніться.
4
Якщо живіт болить так, що немає сил навіть зробити кілька вправ, то переходите на медикаменти. Виберіть будь-які таблетки, які відносяться до групи анальгетиків (виняток становить аспірин) або спазмолітиків. За недавно особливу популярність отримали солпадеін, баралгін, спазмалгон, но-шпа, анальгін. Перед прийомом обов'язково прочитайте інструкцію. Дивно, але протизаплідні таблетки також володіють знеболюючим ефектом. Це пов'язано з тим, що до їх складу входять естроген-гестагени, які перешкоджають утворенню викликають біль простагландинів.
5
Для того щоб наступного разу запобігти хворобливі відчуття в животі, за кілька днів до початку менструації перейдіть на вегетаріанську їжу. Для цього приберіть зі свого раціону тваринну і молочну їжу, поміняйте її на свіжі соки, овочі і т.д. Замість кави пийте трав'яний чай, який зніме вашу дратівливість. Особливо гарні настої з м'яти, малини, ромашки, меліси і материнки. Вибирайте те, що підходить саме вам.