Як чистити картридж від принтера.

На сьогоднішній день особливої популярності набули лазерні принтери. Однак в магазинах ви все ще можете знайти струменеві пристрої та картриджі до них. На жаль, саме з ними виникає більшість проблем. Зокрема, при друку утворюються білі лінії, смуги і т.д. Щоб позбутися цієї проблеми необхідно чистити картридж від принтера.
Інструкція
1
У більшості сучасні струменеві принтери оснащені спеціальною програмою, яка автоматично очищає картридж. Якщо у вас саме така модель пристрою, просто зайдіть в панель управління і відкрийте настройки принтера. Там виберіть розділ «Засоби та чистка картриджа». Роздрукуйте порожній лист, щоб перевірити роботу системи.
2
Якщо подібної функції немає, завантажте з диска програму «Центр рішень», у властивостях якої знайдіть розділ «Параметри друку». Тут вам необхідно вибрати виберіть «Обслуговування принтера» і відкрити вікно «Настройки друку». Поставте галочку навпроти чистки картриджа і дочекайтеся вказівок майстра. Швидше за все, вам доведеться «прогнати» кілька листків паперу, щоб домогтися потрібного результату.
3
В тому випадку, якщо жоден з перерахованих вище варіантів не спрацював, почистіть контакти картриджів самостійно. Для цього відкрийте принтер, посуньте фіксатори, що утримують картридж і дістаньте цей елемент пристрою. Запам'ятайте, що дозволяється діставати картриджі максимум на 30 хвилин, так що чистите їх по одному.
4
Використовуйте для цього заздалегідь підготовлену м'яку тканину без виділяються волокон або ворсинок, гумові тампони і фільтровану воду.
5
Після того як ви дістали картридж, перевірте його поверхню на наявність плям від чорнила або інших забруднень.
6
Візьміть шматочок тканини, змочіть у воді і добре відіжміть. Тепер протріть мідні контакти картриджа, намагаючись не торкатися до сопла. Тримати пристрій при цьому треба за боки. Залиште картридж на столі на 10 хвилин і дочекайтеся, поки контакти підсохнуть.
7
Після цього негайно встановіть його на місце, зафіксуйте. Повторіть дії з іншими картриджами.
8
Запам'ятайте - очистивши картридж, необхідно покласти його на стіл таким чином, щоб його сопла дивилися вгору.