Як упакувати коробку. Як упакувати велику коробку.

Усі люблять робити подарунки, а ще більше люблять їх одержувати. Подарунок - це привід порадувати іншої людини несподіваним сюрпризом, і цей сюрприз тим приємніше, ніж оригінальніше він оформлений. Якщо ви купили другу або родичу в подарунок якийсь предмет, зовсім не обов'язково дарувати його в магазинній упаковці - коробку з покупкою ви цілком можете красиво упакувати, щоб порадувати обдаровуваного.
Інструкція
1
Для початку підберіть підходящу красиву пакувальний папір, візьміть лінійку, ножиці і канцелярський ніж. Візьміть аркуш пакувального паперу такого розміру, щоб він повністю міг обернути коробку.
2
Щоб визначити розмір, покладіть в центр листа подарунок і загніть кожен з країв паперу до верхнього центру коробки. Лист повинен відповідати по ширині і висоті, щоб вам вистачило паперу на огортання й обклеювання подарунка.
3
Загніть один край пакувального паперу наверх і приклейте до коробки з подарунком смужкою скотчу.
4
Зафіксувавши один край, загніть наверх протилежний край так, щоб він на пару сантиметрів перекрив край, який ви тільки що приклеїли. Також зафіксуйте скотчем.
5
Тепер акуратно зігніть торці - бічні частини упаковки. Сформуйте рівні куточки і загніть їх так, щоб торець коробки, загорнутої в папір, нагадував за формою поштовий конверт.
6
Заклейте кожен торець смужкою скотчу. Ваш подарунок загорнуть - якщо хочете, обв'яжіть його стрічкою або прикрасьте декоративним бантом.
7
Якщо упакувати квадратну або прямокутну коробку досить легко, то упаковка круглої або овальної коробки з подарунком може викликати ряд труднощів. Щоб обернути круглу коробку в подарунковий папір, виріжте квадратний аркуш паперу і помістіть круглу коробку посередині аркуша.
8
Один край загорніть на кришку і, притримуючи край, починайте збирати акуратні складки, спрямовані в одну сторону, у напрямку до центру кришки. Зібравши по колу папір в складки, ви побачите вийшов «букет» з паперу, який потрібно зафіксувати скотчем або стрічкою з бантом, а потім красиво розправити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AGDI4BURp0A