Як вивчити французьку самостійно.

Ви мрієте вивчити французьку, проте з ряду причин не можете скористатися послугами репетитора чи мовної школи? Не турбуйтеся - французький можна вивчити самостійно. Приготуйтеся до щоденних напруженим занять, запасіться необхідною літературою і приступайте.
Інструкція
1
Виберіть підходящий самовчитель. Найкраще зупинитися на підручнику, адресованому учням вищих шкіл. Зазвичай їх рекомендують як для занять з викладачем, так і для самостійного вивчення мови. Вам знадобляться і словники - російсько-французький і французько-російська. Початківцям варто придбати і словник для школярів - він не занадто докладний, зате в ньому зазначено не лише переклад, а й транскрипція слів.
2
Пошукайте в інтернеті навчальні програми. Ви зможете вчити слова, розбирати правила і навіть писати диктанти з подальшою перевіркою.
3
Виділіть хоча б годину для щоденних занять. Не прагніть в перші дні зробити якомога більше - ви втомитеся, і мотивація до вивчення мови пропаде.
4
Будуючи програму уроку, орієнтуйтеся на готові форми, запропоновані в самовчителі. Не нехтуйте вивченням фонетики - у французькій мові вона досить складна. Обов'язково прослуховуйте французькі тексти, дивіться фільми в оригіналі. Ваше завдання - зануритися у мову, вловити його структуру.
5
Щодня збільшуйте словниковий запас. Врахуйте, що іменники французької мови мають рід - тому заучуйте їх разом з артиклями. Встановіть для себе щоденну норму слів, які необхідно запам'ятати і намагайтеся дотримуватися її.
6
заучувати не тільки окремі слова, а й словесні конструкції, обороти, діалоги. Професійні педагоги рекомендують запам'ятовувати напам'ять все, що тільки можна - тоді вам не доведеться болісно конструювати фрази. Не витрачайте час на малоупотребімим конструкції в стилі шкільних підручників, ідіоми і сленг. Спирайтеся на базову сучасну лексику.
7
Освоївши базовий курс граматики, починайте читати. Новачкам рекомендується адаптована класика, сучасні романи чи оповідання. Озбройтеся словником і читайте невеликими порціями - наприклад, по дві сторінки тексту в день. Якщо «справжні» книги вам здаються занадто складними, спробуйте перегорнути комікси. Саме з них починають читання французькі діти. Тексту там трохи, зате, закінчивши свою першу книжку, ви отримаєте потужний заряд мотивації до подальшого навчання.
8
Навіть тим, хто освоїв граматику і переклад, буває складно почати говорити на новій мові. У французькому справу ускладнює вимову - освоїти його непросто навіть іноземцям, які постійно проживають у Франції. Почніть спілкуватися письмово - наприклад, на різних франкомовних форумах. Французи зазвичай дуже лояльні до тих, хто вивчає їхню мову. Знайдіть віртуальних друзів, які делікатно поправлять ваші помилки і допоможуть просунутися в навчанні.
Зверніть увагу
Вивчення французької мови відкриє Вам доступ до оригінальних текстів франкомовної літератури, а також до кінематографа і пісні. При наявності належної мотивації, самостійне вивчення французької в сучасному світі не представляє проблеми завдяки великій кількості навчальних матеріалів в Інтернеті (аудіо- і відеокурси французького, онлайн словники, безкоштовні самовчителі французького і т.д.).
Корисна порада
Самостійне вивчення французької мови завдання не з простих і щоб її реалізувати, необхідно, як мінімум, володіти такими якостями, як дисциплінованість, організованість і цілеспрямованість. 1) Перед тим, як приступати до самостійного вивчення французької мови, варто задати собі питання: «Для чого мені потрібно вивчати французьку мову?», Тобто для початку Вам потрібно визначитися з метою, заради якої Ви хочете вивчити цю мову.