Як купити витяжку.

Витяжки видаляють запахи і випаровування, що виникають під час приготування їжі, захищають меблі, стіни і стеля від осідання на них жиру і кіптяви. У магазинах побутової техніки сьогодні представлений величезний вибір даного виду побутової техніки, і щоб не заплутатися і підібрати витяжку, яка підходить для вашої кухні, потрібно представляти параметри підбору.
Інструкція
1
Оберіть підходящу для вас модель витяжки. Подивіться, щоб вона добре підійшла до дизайну вашої меблів, побутової техніки та кухні в цілому. Витяжки діляться на плоскі, вбудовувані і купольние.Плоскіе, або ще вони називаються підвісні, монтуються безпосередньо над плитою на стіну. Вони являють собою окремий модуль без виходу у вентиляцію, що складається з фільтра, вентиляції та корпусу. Зупиніть свій вибір на цій моделі, якщо відведення повітря у вентиляцію для вас скрутний, а відносно недорога вартість допоможе заощадити. Правда, є й недоліки: високий рівень шуму, невелика потужність і часта заміна фільтрів-жировловлювачів. Вбудовувані витяжки вмонтовуються в підвісні шафи над плитою, в яких ховається витяжна труба. У свою чергу, цей тип витяжок ділиться на повновбудовувані і з висувною панеллю. У другому варіанті витяжка прихована, і висувається під час роботи плити. Вбудовувані витяжки якісніше плоских і дорожче. Якщо вентиляція сильно віддалена від плити і потрібно далеко тягнути трубу, вбудована витяжка - хороший варіант.Купольние витяжки можуть відрізнятися розміром і формою, а також кольором. В залежності від матеріалів виготовлення вони поділяються на суцільнометалеві і металеві з дерев'яною або скляною обробкою, а за типом кріплення - на настінні і острівні. Настінні витяжки найбільш поширені і виглядають, як ковпак з довгою трубою. Острівні - дорожчі, кріпляться до стелі, володіють високою потужністю, дистанційним керуванням і датчиком забрудненості фільтра. В основному, встановлюються при віддаленості плити від стіни на окремій платформі.
2
Зверніть увагу на продуктивність витяжки. Малопотужні мають продуктивність 200-300 кубометрів на годину, тоді коли більш потужні - 1000 кубометрів на годину. Майте на увазі, що з потужністю мотора зростає і кількість шуму. Розрахуйте, яка продуктивність потрібна вам. Для цього обсяг вашої кухні помножте на 10. Врахуйте, часта приготування і куріння вимагають підвищеної продуктивності.
3
Підберіть відповідний розмір, матеріал і додаткові функції. Ефективність роботи витяжки залежить від її розміру, тобто вона не повинна бути менше плити. Стандартні розміри - 60, 90, 120 см. Варто враховувати матеріал, з якого зроблена витяжка - від дешевого пластику до більш дорогих високоміцного скла або нержавіючої сталі. Довговічність і ефективність ще залежить від матеріалу жіроулавлівающий фільтрів: метал, акриловий пластик, синтетичний матеріал. Часто використовуються знімні багаторазові алюмінієві фільтри. Зверніть увагу на додаткові функції: таймер, підсвічування, дистанційне керування і т.д. З їх кількістю зростає і ціна витяжки.