Як налаштувати панель адреси.

Для відображення у вікні програми місця розміщення того чи іншого файлу призначене окреме поле, яке називають панеллю адреси або адресним рядком. Найчастіше це «активний» елемент вікна програми, тобто через нього можна управляти роботою програми, вводячи адресу файлу, який потрібно завантажити в це вікно. Відображення панелі адреси у більшості програм можна включати, відключати і налаштовувати.
Інструкція
1
Якщо ви не використовуєте ОС Windows 7, то маєте можливість включити або відключити відображення панелі адреси в Провіднику, виконуючому функції файл-менеджера в операційній системі Windows. Для цього спочатку запустіть його. Зробити це можна чи не десятком способів, найпростіший з яких полягає в одночасному натисканні клавіш win і e.
2
Клікніть у верхній частині вікна (правіше рядків меню) правою кнопкою миші, і Провідник відобразить контекстне меню з чотирьох пунктів. Виставте або, навпаки, приберіть позначку навпроти пункту «Адресна рядок», щоб відобразити або приховати цей елемент.
3
Розкрийте в меню менеджера файлів розділ «Вид», а потім підрозділ «Панелі інструментів», якщо хочете зробити те ж, що і в попередньому кроці, але по-іншому. Підрозділ «Панелі інструментів» містить аналогічний пункт з назвою «Адресна рядок», який треба зазначити, щоб ця панель відображалася у вікні Провідника.
4
Перетягніть мишкою напис «Адреса» на рядок нижче, якщо після включення відображення адресного рядка нічого, крім цього напису в потрібному місці не з'явилося. Після такого перетягування простору для відображення самої панелі адреси має стати достатньо. Операція переміщення доступна користувачеві тільки в тому випадку, якщо в підрозділі «Вид» розділу «Панелі інструментів» меню Провідника не варто позначка у полі "Закріпити панелі інструментів».
5
Описані в трьох останніх кроках функції відсутні у версії ОС Windows 7, але зате в ній є можливість помістити адресну панель на панель задач. Для цього розкрийте контекстне меню, клацнувши панель завдань правою кнопки миші, перейдіть в його розділ «Панелі» і виберіть рядок «Адреса».
6
Якщо треба включити або відключити відображення адресного панелі в браузері, то, наприклад, в Opera для цього розкрийте меню і зайдіть в його розділ «Панелі інструментів». Там відшукайте рядок «Панель адреси» і поставте або приберіть позначку навпроти неї. В останніх версіях інтернет-оглядача Internet Explorer адресний рядок не відключається, а в більш ранніх це можна зробити тим же способом, що і в Провіднику Windows - за допомогою пункту «Адресна рядок» в розділі «Вид» меню браузера.