Як одягати палантин. палантин і Як їх носити.

Палантин - універсальний аксесуар, незамінний в будь-якому гардеробі. Він здатний замінити теплий жакет, шарф або головний убір. Тонкий шовковий палантин прикрасить декольтоване плаття, а його затишний в'язаний побратим відмінно доповнить домашній костюм. Варіантів носіння палантинів безліч - підберіть той, який прикрасить саме вас.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб носити палантин - вільно накинути його на плечі. Ви можете розправити тканину - в такому вигляді палантин носять з літніми сукнями або топами, а також з вечірніми туалетами. Особливо красиво виглядає шарф з бахромою, вишивкою або гарною набиванням. Так само носять і розкішні хутряні палантини.
2
Кашемірові і бавовняні шарфи - відмінне доповнення до пальто і плащів. Згорніть палантин до необхідної ширини. Тонкий шарф можна акуратно обмотати навколо горла, випустивши один кінець. Більш об'ємні тканини укладіть петлею - складіть згорнутий шарф навпіл, накиньте на шию і Протягніть кінці крізь утворену петлю. Розправте кінці або бахрому.
3
Тонкі вовняні, віскозні або шовкові шарфи можуть прикрасити простий пуловер. Накиньте палантин на шию, завівши кінці за спину. Заколіть палантин на спині у шиї англійською булавкою. Для надійності можна прикріпити його до тканини пуловера. Красиво задрапіруйте складки попереду. Вільні кінці можна перекинути на груди або залишити за спиною.
4
З легкого шифонового палантина можна сплести оригінальна прикраса для простої блузки, топа або плаття. Краще всього використовувати світлий шарф з квітковим малюнком або абстрактними мотивами. Зберіть палантин складками, на одному кінці зав'яжіть колечко. Введіть в нього палець, захопіть довгу частину шарфа і протягніть через нього невелику петлю, імітуючи в'язання гачком. Повторіть цю операцію 3-5 разів. Через останню петлю простягніть весь кінець шарфа. Надіньте його на шию і протягніть другий кінець через першу повітряну петлю.
5
З палантина можна спорудити ефектний пояс-кушак. Складіть широкий шарф в кілька разів, потім скрутіть його вдвічі по довжині, оберніть навколо талії і Протягніть обидва кінці крізь утворену петлю.
6
Спробуйте і інший варіант пояса. Складіть шарф по всій довжині, щоб він став вже. Посередині зав'яжіть вільний вузол, оберніть палантин навколо талії, залишивши вузол попереду. Перехрестіть кінці шарфа ззаду, потім протягніть вперед і Протягніть кожен кінець через вільний вузол. Затягніть пояс і красиво розправте його кінці.