Як організувати дитячий конкурс.

Всім батькам нерідко доводиться замислюватися про те, як провести день народження дитини або який-небудь інше свято, в якому активну участь беруть діти. Як організувати свято, щоб він став для малюків незабутньою подією? Практично безпрограшний варіант для будь-якого дитячого свята - це дитячі конкурси. Вони подобаються всім дітям і гарантують успіх торжества.
Вам знадобиться
  • - сценарій конкурсу;
  • - інвентар (папір, олівці, фарби, надувні кулі);
  • - маленькі призи переможцям.
Інструкція
1
В першу чергу, покличте гостей. Надайте своїй дитині відчути себе господарем, нехай він сам вибере і запросить своїх друзів. Краще, якщо це будуть друзі вашої дитини з дитячого саду, двору чи школі приблизно одного з ним віку. Дітей молодше 5 років запросіть з батьками: для них можна організувати окрему програму і стіл. Попереджайте про торжество заздалегідь, щоб запрошені гості могли включити свято в свої плани, а також мали час на покупку подарунка.
2
Придбайте необхідний інвентар, як правило, це різні недорогі дрібниці - повітряні кульки, фломастери або олівці, кольоровий папір. Самостійно або з дитиною зробіть спеціальні заготовки для дитячих конкурсів, наприклад, картонні маски для лицарського бою або медалі для переможців.
3
Маленьким дітям 2-5 років вибирайте прості та легкі конкурси, щоб кожен швидко зрозумів суть завдань. Приміром, організуйте конкурс по закидання м'ячів у кільце або танцювальний марафон. Розділіть дітей на команди і влаштуйте «веселі старти». Для хлопців постарше придумайте складні, цікаві завдання: пошуки скарбу, створення пряникового будиночка або діючої моделі літака. Врахуйте, що завдання не повинно бути занадто важким, на його виконання у дитини має йти не більше 30 - 40 хвилин, інакше він втратить до нього інтерес.
4
Не дозволяйте дітям відволікатися і балуватися, намагайтеся весь час утримувати їх увагу. Попросіть кого-небудь з старших допомогти вам збирати дітей, роз'яснювати завдання, підтримувати дисципліну. Постарайтеся викликати бажання взяти участь в конкурсах у кожної дитини.
5
Найважливіше - нагородите всіх дітей призами та подарунками. Врахуйте, що малюки дуже не люблять програвати, і єдиний спосіб уникнути сліз і образ - обдарувати всіх учасників без винятку. Нехай подарунки будуть невеликими, але приблизно однаковими, а переможцю просто надайте право вибрати собі приз першим.