Як очистити шкіру від фарби.

Іноді, в силу різних обставин, будь то фарбування паркану або фарбування волосся, на шкірі залишаються їдкі свідоцтва зробленого. Як правило, видалити зі шкіри сліди фарби буває вельми проблематично. Але способи все ж є.
Інструкція
1
Рослинна олія (стосовно масляної та хімічної фарбі для волосся) Нанесіть на ватний тампон або серветку з тканини трохи рослинного масла. Потім ґрунтовно обробіть забруднені ділянки. Результат почне проявлятися вже після декількох рухів. Після того як плями зійдуть, вимийте оброблені місця в теплій воді, обов'язково використовуйте мило для видалення залишків соняшникової олії.
2
Спирт, горілка чи інші розчини, що мають у своєму складі спирт (стосовно масляної та хімічної фарбі для волосся) Умочіть в розчині ватяний тампон і ретельно потріть забруднені ділянки шкіри.
3
Перекис водню, рідина для зняття лаку, ацетон (стосовно масляної та хімічної фарбі для волосся) Принцип той самий - нанесіть на проблемну ділянку трохи чистячого речовини за допомогою ватного тампона або тканной серветки. Потім потріть до повного видалення слідів від фарби.
4
Зубна паста (стосовно хімічної фарбі для волосся) Нанесіть трохи зубної пасти на забруднені фарбою ділянки шкіри (попередньо змочивши їх теплою водою). Гарненько потріть і змийте. При необхідності повторіть спробу.
5
Лимонна кислота (стосовно хімічної фарбі для волосся) Обробіть проблемні ділянки шкіри лимонним соком. Можете потерти безпосередньо часточкою лимона.
6
Поверхневий пілінг (стосовно хімічної фарбі для волосся) Нанесіть невелику кількість кислотного складу на забарвити шкіру. Далі обережно потріть проблемну ділянку. Не перестарайтеся, інакше процедура може привести до шкірного роздратування. Можете зробити пілінг відразу на все обличчя - від цього шкіра не тільки очиститься, але і посвіжішає.
Корисна порада
Існують спеціальні косметичні засоби саме для видалення слідів хімічної фарби для волосся: Dikson Remover, Igora Color Remover, Utopik Cleaner, а також Hair Light Remover. Всі ці кошти досить ефективні, але вилетять вам у копієчку.