Як очистити вміст кешу.

Вміст кеш-пам'яті вашого браузера видаляється автоматично відповідно до заданих настройками. Ці установки можна редагувати, але для економії місця на своєму жорсткому диску слід періодично очищати кеш ще й вручну. Подивіться, як можна це зробити в браузерах Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox і Opera.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Очистіть вміст кеш браузера Internet Explorer (у прикладі використовувався Internet Explorer 9). Для цього клацніть мишкою по шестерінці в правому верхньому куті вікна програми (меню «Сервис») або натисніть комбінацію клавіш Alt + X. У списку виберіть пункт «Властивості оглядача».
2
Відкрийте в віконці вкладку «Загальні». У розділі «Історія перегляду» натисніть на кнопку «Видалити». У віконці встановіть параметри очищення і підтвердіть видалення вибраних файлів. Дочекайтеся завершення очищення і закрийте віконце.
3
Очистіть кеш в браузері Google Chrom (у прикладі використовувалася версія 15.0.874.106 m). Для цього клацніть мишкою по зображенню гайкового ключа в правому верхньому куті програми (меню «Налагодження та управління»). Виберіть в списку пункт «Параметри».
4
Оберіть на вкладці «Налаштування» розділ «Розширені». Натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
5
Поставте в віконці маркер в рядку «Очистити кеш» та натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Дочекайтеся завершення очищення і закрийте вкладку.
6
Очистіть кеш браузера Mozilla Firefox (у прикладі використовувався Firefox 6). Для цього в меню програми (помаранчева кнопка з написом Firefox) виберіть «Журнал», а в ньому - пункт "Стерти недавню історію». Або просто натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Delete.
7
Поставте в віконці маркер в рядку «Кеш». Натисніть на кнопку «Очистити зараз» - файли з кеш-пам'яті будуть видалені.
8
Очистіть вміст кеш браузера Opera (у прикладі використовувалася версія 11.51). Для цього викличте меню програми (кнопка з написом Opera у верхньому лівому кутку вікна). Виберіть в «Налаштуваннях» пункт «Видалити особисті дані».
9
Клацніть в віконці по круглій кнопці зі стрілкою поруч із написом «Детальне налаштування».
10
Встановіть маркер в рядку «Очистити кеш». Натисніть на кнопку «Видалити» - вміст кеш буде очищено.