Як вирівняти друкувальну голівку.

Сучасна комп'ютерна техніка значно розширює можливості людини. Так, наприклад, принтер дозволяє відмовитися від переписування вручну всіх документів, таблиць, бланків і т.д. Однак навіть у цьому випадку вам не уникнути певних проблем. Зокрема, час від часу виникає необхідність вирівняти друкувальну голівку.
Інструкція
1
Якщо принтер почав видавати вам повідомлення про несправність друкуючої головки, або ви самі помітили похибки в розпечатуванні документів, необхідно відразу ж виправити це. Щоб вирівняти вертикальні лінії скористайтеся спеціальною утилітою «Вирівнювання друкуючої головки», яка в більшості випадків входить до складу програмного забезпечення купленого пристрою.
2
Запам'ятайте, ні в якому разі не запускайте вищеназвану утиліту в момент друку. Це призведе до досить неприємних наслідків. Наприклад, заливці ваших відбитків чорнилом. Процедура вирівнювання друкуючої головки принтера залежить від операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері.
3
Якщо ви є користувачем Windows, покладіть в завантажувач принтера кілька листків звичайного паперу формату A4. Ви також можете використовувати формат Letter. Після цього відкрийте панель управління і виберіть значок принтера. Клікнувши по ньому кілька разів, ви запустите вікно програмного забезпечення цього пристрою. З усіх вкладок виберіть «Утиліта», після чого натисніть на кнопку «Вирівнювання друкуючої головки». Після цього майстер буде давати вам підказки. Залишається лише чітко дотримуватися всіх інструкцій.
4
У тому випадку, якщо у вас встановлена операційна система Macintosh, також завантажте в принтер кілька листків паперу. Після цього відкрийте вікно «Параметри сторінки» і виберіть відповідну піктограму. Відкрийте її та натисніть командну кнопку «Утиліта». Там вам треба вибрати пункт «Вирівнювання друкуючої головки». Програмне забезпечення оснащено спеціальним майстром, який дасть вам подальші вказівки, що дозволяють виправити проблему з принтером.
5
По завершенню закрийте всі діалогові вікна і роздрукуйте кілька сторінок будь-якого текстового документа. Ви помітите поліпшення. В іншому випадку доведеться звернутися в спеціалізовану майстерню.