Як дізнатися рівень чорнила.

В роботі та навчанні більшості людей необхідно роздруковувати величезну кількість документів. На жаль, фарба в принтері не вічна. Осінь важливо, щоб ви завжди знали, скільки чорнила залишилося в картриджі, адже в іншому випадку ви ризикуєте потрапити в халепу: у найвідповідальніший момент ви не зможете роздрукувати жодної сторіночки.
Інструкція
1
Велика частина сучасної техніки, зокрема принтерів, поставляється в комплекті зі спеціальними програмами, за допомогою яких можна здійснювати моніторинг за рівнем чорнила. Якщо принтер став друкувати нечіткі зображення, значить пора перевірити картридж.
2
В тому випадку, якщо ви придбали принтер, оснащений власним дисплеєм, завдання спрощується в кілька разів. Просто зайдіть в потрібний пункт в налаштуваннях обладнання та відобразите рівень чорнила на екрані. Так, наприклад, в пристроях марки Epson це робиться за допомогою кнопки Setup. Виберіть пункт Ink Levels, що в перекладі означає «Рівень чорнила», і дочекайтеся результату.
3
Якщо вам не так пощастило з апаратурою, то скористайтеся програмою Status Monitor, яку можна знайти на диску з драйверами до принтера Canon і Epson. Встановіть її та запустіть. Для цього зайдіть в панель задач і знайдіть значок піктограми принтера. Подвійне клацання лівою клавішею миші відкриє діаграму, яка і буде містити інформацію про обсяг чорнила в картриджах.
4
Власники принтера фірми HP також можуть використовувати спеціальну програму. Знайти її можна, відкривши список всіх програм і вибравши там HP. Після цього треба натиснути на вкладку з назвою «Приблизний рівень чорнила» і дочекатися відкриття графіка. Запам'ятайте, що це лише орієнтовні дані. Так що не варто чекати повного розтрати картриджа.
5
В тому випадку, якщо ви встигли поміняти картридж на новий, звернувшись до послуг іншої компанії-виробника, то вищеназвані програми вже не допоможуть визначити рівень чорнила. Залишається лише сподіватися на те, що новий картридж оснащений корпусом з напівпрозорого пластика, через який можна побачити кількість залишився тонера.
6
Для того щоб надалі не виникало проблем, уважно вивчіть технічні характеристики принтера ще при покупці пристрою.