Як міняти пелюшки. Як міняти підгузник немовляті.

Новонародженому дитині в середньому потрібно міняти пелюшки більше десяти разів на день. Від того, наскільки правильно і акуратно буде це зроблено, залежить комфорт дитини, тому дуже важливо для молодих батьків навчитися правильно сповивати свого новонародженого.
Вам знадобиться
  • - пеленальний столик або дошка;
  • - пелюшка;
  • - посуд з теплою водою і губка;
  • - вологі дитячі серветки;
  • - крем.
Інструкція
1
Ретельно помийте руки з милом і перевірте, що все необхідне для сповивання у вас знаходиться під рукою на пеленальном столику або дошці. Акуратно покладіть дитину на пеленальний столик, так щоб йому було зручно і безпечно.
2
Зніміть брудні пелюшки. Розведіть краю в сторону, не поспішайте, не поспішаючи посуньте від живота до спини передню частину, а вільною рукою підніміть дитину і витягніть пелюшки.
3
Обмийте дитини. Просочіть губку в теплій воді, потім ніжно і ретельно протріть дитини. Також ви можете скористатися дитячими вологими серветками або мити дитину під краном в теплій воді, якщо вам так зручно. Помастіть оброблену поверхню кремом або маззю проти висипу і запалення.
4
Акуратно покладіть дитину на розправлену чисту пелюшку, щоб його тулуб лежало на пелюшки, а голова була вільна.
5
Візьміть один кінець пелюшки і оберніть її навколо малюка, заправте цей край під його спину. Протилежну ручку малюка залиште вільною.
6
Візьміть інший кінець пелюшки і оберніть дитини. Не затягуйте занадто щільно пелюшку - це може заподіяти шкоду дитині.
7
Рівне розправте нижній край пелюшки і загніть його вгору.
8
Утворилися краї загорніть за спину дитини по черзі, перевертаючи дитину так, щоб у нього це не викликало незручність і щоб він не впав.
9
Що залишився «хвостик» загорніть за вийшов «кишеньку».
10
Брудні пелюшки і кошти, використані під час сповивання, приберіть. Вимийте ретельно руки і пеленальний столик.
Зверніть увагу
Будьте обережні, якщо ви сповиє дитини, залишивши його ручки вільними, то на ручки надягайте спеціальні рукавички або сорочечку із закритими ручками, щоб дитина не подряпав себе.
Корисна порада
Користуючись дитячими вологими серветками, переконайтеся спочатку на невеликій ділянці шкіри, що у дитини немає алергії на всі компоненти, що входять до них.