Як дивитися 3d фільми вдома.

Сьогодні у всіх на слуху фільми у форматі 3D, які напевно скоро витіснять звичайні фільми в двовимірному форматі. Але далеко не кожен знає, як дивитися 3D фільми вдома. А між тим, це реальність, і вже зараз ви зможете подивитися такий фільм.
Інструкція
1
Придбайте 3D-фільм і окуляри до нього (найчастіше червоно-сині або червоно-зелені).
2
Тепер визначте, до якого саме формату відноситься куплений (скачаний вами фільм). Вони бувають 3 форматів - анаглиф, інтерлейс, стереопара. Зазвичай формат вказаний на коробці з-під диска. Стереопара легко відрізнити від інших видів тим, що, відкривши на звичайному DVD - плеєрі, ви побачите на одному екрані відразу дві однакових картинки. Фільм у форматі інтерлейс виглядатиме «мутним», з розмитими лініями, водночас картинка в анаглиф буде більш чіткою.
3
Підготуйте свій DVD - плеєр. Він стане в нагоді вам, якщо з'ясувалося, що у вас фільм в форматі анаглиф. Тоді просто надіньте окуляри (червоно-сині або червоно-зелені), насолоджуйтеся барвистим фільмом і вважайте, що ви вже знайшли відповідь на яке вас цікавить - як дивитися 3D фільми вдома.
4
Якщо ж фільм записаний в форматах інтерлейс або стереопара, то вам знадобиться на комп'ютері спеціальна програма для перегляду таких фільмів. Програму можна завантажити в інтернеті, наприклад Stereo Movie Player.
5
Запускайте свій плеєр (Stereo Movie Player). В меню програми вибирайте: ВІДКРИТИ - вказуйте місце розташування і назва вашого фільму. А також вкажіть формат фільму: Side-By-Side - для горизонтальної стереопари; Interlaced - для інтерлейс формату; a/b - для вертикальної стереопари. Виберіть і тип екрану - кольоровий (color).
6
Також перед початком перегляду рекомендується встановити для уникнення в подальшому всяких непорозумінь драйвер iZ3D (можна скачати з інтернету), який допоможе вам дивитися тривимірні фільми у вас на комп'ютері. Майте також на увазі, що фільми в форматі анаглиф, вважаються менш якісними і барвистими, ніж фільми в альтернативних форматах.