Як зашивати одяг. Як усунути дірку на одязі.

Для того щоб якісно заштопати одяг, потрібно особливі навички, досить багато часу і терпіння. Однак і в домашніх умовах можна самостійно акуратно замаскувати розрив тканини, не віддаючи річ в ательє.
Інструкція
1
Починайте заштопивает виріб на міцному розірвалися місці, щоб шов не розпустився. Спочатку ведіть стежки вздовж матерії - по основі, а після поперек - по качку. Стежки робіть дрібні і часті так, щоб ряди щільно прилягали один до одного. Коли будете зашивати виріб поперек тканини, пропускайте голку спочатку під ниткою, а потім над нею. На кінцях сильно не затягуйте нитку. Інакше при прання і прасування через усадки ниток тканина може стягтися.
2
зашивали виріб тільки по основі, без поперечних стібків, в разі якщо тканина протерлася НЕ наскрізь. Якщо на одязі вирваний клаптик тканини, тобто матерія порвалася по основі і по качку, зашивайте розрив як два окремих розрізу.
3
Вибирайте тканину для латки схожого якості і кольору, як і тканина порвалася вироби. Виперіть і пропрасуйте латку. Накладіть її на порвати місце відповідно до напряму ниток основи і качка.
4
Приметайте латку до тканини, потім підігніть її краї і пришити потайним швом і з вивороту, і з лицьового боку. Видаліть наметочним нитку. Якщо латка прямокутної форми, то зробіть косі надрізи близько 0,5 см глибиною по чотирьох кутах.
5
Зруште краю розриву вовняної речі якомога ближче один до одного. Невеликий шматок вовняної тканини густо змастіть яєчним білком і підкладіть під розрив. Пропрасуйте ремонтується місце гарячою праскою з вивороту.
6
Проклейте акуратно розрив флізеліном (клейовий тканиною). Поєднайте розірвані нитки між собою, шматок флизелина проутюжьте з вивороту.
7
Замаскуйте дірку на джинсах або спортивній кофті Термоаплікація - вишитим малюнком з клейовим шаром. Накладіть її поверх розірваного місця і пропрасуйте праскою. Для надійності можна також прошити її по краях для дрібними стібками.