Як знайти паразитів.

У людському організмі можуть жити різні види паразитів - гельмінти, стрічкові і круглі черв'яки, сосальщики, найпростіші. Паразити можуть проявляти себе по-різному. Часом продукти їх життєдіяльності настільки сильно отруюють організм, що лікарі починають шукати і лікувати абсолютно інші захворювання, а потрібно було всього лише призначити обстеження на виявлення паразитів.
Вам знадобиться
  • - направлення на аналізи.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте загальну слабкість, нудота вранці або після прийому їжі, у вас змінився вагу в бік підвищення або зниження, часто застуджуєтеся, страждаєте діареєю або запором, часто болить голова або мучать більш серйозні захворювання, такі як астма, бронхіт, постійна важкість у печінці або шлунку, зверніться до лікаря. Якщо вас довго і наполегливо лікують від будь-якого захворювання, попросіть напрямок для діагностики паразитів в організмі.
2
Методи діагностики можуть включати в себе кал на яйця-глист, зішкріб. Дані способи обстеження дуже часто виявляють паразитів, але тільки тих, які живуть безпосередньо в шлунково-кишковому тракті або мають шляхи пересування по ньому - це в основному гельмінти, які поділяються на плоских і стрічкових черв'яків, сосальщиков. Також в шлунково-кишковому тракті можуть мешкати власоглави, аскариди, гострики, анкілостоми, трихінели, бичачі і свинячі ціп'яки, шистосоми, лентеци і двуустки. Всю цю групу паразитів можна виявити не з першого разу. Іноді кал доводиться здавати протягом 2-3 тижнів щодня, тому що яйця виходять назовні далеко не кожен день.
3
Якщо паразити оселилися в інших органах або тканинах, а ехінококи, лямблії, амеби, токсоплазми, плазмодії, трипаносоми, двуустки, лейшмании, можуть селитися буквально у всіх органах і тканинах, то аналіз калу їх не допоможе виявити. У цьому випадку вам необхідно здати кров на імуноферментн, які дозволяють діагностувати присутність антигенів і антитіл. У цьому випадку діагноз ставиться зі 100% упевненістю, що паразити в організмі живуть.
4
Щоб діагностувати паразитів у печінці, вам призначать зондування та аналізи взятого матеріалу. Знайдені продукти життєдіяльності в жовчі прямо говорять про те, що печінка вражена паразитами.
5
Лікування будь-яких паразитів - це дуже тривалий і копіткий процес. Після курсу терапії вам необхідно здавати повторні аналізи і робити це доведеться не один раз.