Як надрукувати одну картинку на аркуші.

Іноді виникають ситуації, коли треба роздрукувати одну картинку на весь аркуш формату А4. За замовчуванням друк здійснюється із збереженням реальних розмірів малюнка, але що робити, якщо ви хочете збільшити зображення? В такому випадку вам треба звернути увагу на настройки друку.
Вам знадобиться
  • - принтер.
Інструкція
1
Відкрийте картинку програмою, якої ви звикли користуватися. Пошукайте настройки друку - зазвичай даний пункт знаходиться в пункті меню «Файл» або викликається натисканням Ctrl + P на клавіатурі. Також варто відзначити, що друкувати картинку можна відразу ж з браузера. Для цього натисніть на картинці правою клавішею миші та виберіть пункт «Друк».
2
Якщо програма не володіє можливістю роздруківки, відкрийте картинку в стандартному «вікна зображень» Windows. Натисніть зверху на кнопку «Друк», а потім виберіть ту ж «Друк». Відкриється вікно настройки параметрів друку. Як правило, для друку документів використовуються стандартні параметри, які прописані в операційній системі персонального комп'ютера.
3
Зверніть увагу на вибір принтера, розмір паперу та якість друку. Виберіть необхідний режим роздруківки: у всю сторінку. Зніміть прапорець з пункту «Зображення» за розміром кадру, щоб утиліта друку не враховувала стандартного розміру картинки.
4
Натисніть на кнопку «Друк внизу екрану» і почекайте, поки ваш принтер впорається із завданням. Лазерні принтери друкують досить швидко, струменеві - значно повільніше. Не варто виривати з принтера неготову сторінку. Зачекайте, поки документ повністю пропечатані. Якщо у вас мало фарби, можуть бути деякі похибки на папері.
5
Якщо вам не сподобався результат, ви можете повторити процедуру, змінивши налаштування. Якщо у вікні налаштувань ви натиснете на напис «Параметри», у вас буде можливість відрегулювати налаштування принтера і настройки квітів. Ви можете також завантажити з інтернету програму, спеціально призначену для роздруківки кольорових або чорно-білих фотографій.