Як підключити домашній кінотеатр до ПК. акустика домашній кінотеатр до комп'ютера.

Якщо ви задалися метою з'єднати ваш домашній кінотеатр і персональний комп'ютер, то врахуйте декілька основних правил. Вони допоможуть швидко і правильно здійснити з'єднання, уникнувши можливих труднощів.
Інструкція
1
Практика показує, що акустична система бюджетного домашнього кінотеатру здатна відтворювати звук більш високої якості, ніж комп'ютерні колонки тій же ціновій категорії. Проблема в тому, що для підключення акустики до DVD-плеєра не використовуються відповідні роз'єми. Єдине вірне рішення - використовувати DVD-плеєр як підсилювач. Придбайте кабель, що представляє собою перехідник з звичайного роз'єму Jack 3.5 mm на два «тюльпана». Виберіть оптимальну довжину кабелю, враховуючи той факт, що занадто довгий дріт може негативно вплинути на якості передачі сигналу.
2
Тепер підключіть роз'єм Jack до вільного слоту звукової карти вашого комп'ютера. Якщо ви використовуєте звукову плату з ненастраіваемимі роз'ємами, то підключення слід виконувати до порту Audio Out. Коннектори, розташовані на іншому кінці дроту, підключіть до каналів Audio In DVD-плеєра.
3
Переконайтеся в тому, що всі колонки і сабвуфер (якщо такий є) підключені до DVD-плеєра. Включіть обидва пристрої. Дочекайтеся завантаження операційної системи. Якщо у вас є доступ до налаштувань DVD-плеєра, то вкажіть використовувані канали як основні джерела аудіосигналу.
4
Відкрийте програму, що дозволяє змінювати параметри роботи звукової плати комп'ютера. Спочатку переконайтеся в тому, що використовуваному роз'єму присвоєно параметр Audio Out. Тепер налаштуйте параметри виведення звукового сигналу. Якщо в комплект домашнього кінотеатру входить стандартна система 5.1 (5 колонок і сабвуфер), то виберіть режим роботи звукової плати 6СH Speaker. Це дозволить правильно розподіляти сигнал, переданий від комп'ютера до DVD-плеєра.
5
Запустіть відповідну музичну композицію і виконайте точне підстроювання звучання, використовуючи еквалайзер комп'ютера і DVD-плеєра.