Як поміняти іконку програми. Як поміняти іконки без програми.

Процедура зміни іконки програми в операційній системі Microsoft Windows відноситься до стандартних дій і може бути виконана стандартними засобами системи. В операційній системі Mac OS доведеться скористатися додатковим додатком img2icns.
Вам знадобиться
  • - img2icns;
  • - iPhone Explorer
Інструкція
1
Викличте контекстне меню підлягає зміні ярлика програми кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» (для OS Windows).
2
Перейдіть на вкладку «Ярлик» діалогового вікна властивостей і виберіть команду «Змінити значок» (для OS Windows).
3
Вкажіть шлях до бажаного зображенню в форматі .ico і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін (для OS Windows).
4
Викличте контекстне меню підлягає зміні ярлика програми кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Показати вміст пакету» (для Mac OS).
5
Послідовно розкрийте папки Contents і Resources подвійним кліком миші і знайдіть файл з розширенням .icns (для Mac OS).
6
Перетягніть бажане зображення в папку Resources, попередньо конвертіровав його в потрібний формат за допомогою утиліти img2icns і змінивши ім'я на resources (для Mac OS).
7
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Так» у вікні запиту (для Mac OS).
8
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму iPhone Explorer для виконання операції заміни іконки встановленого на мобільному пристрої додатки.
9
Підключіть девайс до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і запустіть програму iPhone Explorer.
10
Розкрийте папку/Apps/імя_пріложенія.app/імя_пріложенія.app.app, що зберігає обраної програми і знайдіть файл Icone.png" (для iPhone 3GS і нижче) або icon@2x.png" (для iPhone 4).
11
Замініть знайдений ярлик бажаним і перезавантажте мобільний пристрій для застосування обраних змін.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що вищеописаний метод зміни іконки встановленої програми в iPhone може бути використаний тільки для програм, завантажених з AppStore і непридатний до передвстановленим додатків.