Як повернути автомобіль в салон. Чи можна повернути автомобіль в салон.

Покупку автомобіля неналежної якості можна пояснити недобросовісністю продавця, неуважністю покупця і складністю покупки такої технічно складної речі як машина. Єдиний вихід для опинилися в такій ситуації - повернення авто в салон. При цьому бажано уникнути витрат часу і грошей на цю проблему.
Інструкція
1
Повернення бракованого авто або обмін на аналогічний справний почніть з викладу своїх претензій до автосалону в письмовому вигляді. Іншими словами, напишіть рекламацію. Продавець зобов'язаний надати заяву про терміни, в які він зобов'язується усунути претензії. У разі відмови салоном надати такі послуги, вимагайте письмового документа про відмову.
2
У спілкуванні з представниками автосалону проявите свою підкованість у правових питаннях, впевненість у своїй правоті і прагнення йти до кінця без жодних компромісів. У цьому випадку часто автосалони, неохоче задовольняють законні вимоги покупців, намагаються не доводити справу до суду.
3
Зверніть увагу, що найлегше повернути машину в перші 15 днів після його передачі. При цьому юридично дата продажу та дата передачі товару сильно відрізняються. Після закінчення 15 днів процедура повернення відчутно ускладнюється. Запасіться терпінням і великою кількістю вільного часу. Вимагайте проведення експертизи товару за рахунок салону.
4
У випадку, якщо експертиза покаже невинність продавця у виникненні проблеми, не погоджуйтеся з нею. Зверніться до суду. Під час усього судового процесу користуйтеся послугами грамотних юристів. Це допоможе домогтися потрібного судового рішення в найкоротші терміни. У позовній заяві вимагайте не тільки відшкодування вартості машини, а й компенсації понесеного збитку і оплати судових витрат.
5
При поверненні в автосалон машини, взятої в кредит, вимагайте документ, що підтверджує розірвання договору купівлі-продажу. При цьому автосалон зобов'язаний самостійно повернути грошові кошти в банк або кредитну організацію. Якщо покупець оплачував частину вартості машини зі своєї кишені, а частина брав в кредит, автосалон повинен повернути покупцеві його внесок, а банку - суму кредиту.
6
Зверніться в банк для отримання готівки. Обов'язково вимагайте у банку угоду про розірвання кредитного договору із зазначенням фрази про те, що банк не має до споживача фінансових претензій. Згідно закону про захист прав споживачів, банк зобов'язаний повернути гроші в розмірі погашеного до дня повернення кредиту та відшкодувати плату за надання кредиту. Але повертати сплачені відсотки за кредитом банк не зобов'язаний.
7
Забудьте про повернення сплачених відсотків. Навіть судова система найчастіше не визнає відсотки по кредиту збитками, заподіяними покупцеві внаслідок продажу неякісного товару. До моменту розірвання договору з банком продовжуйте регулярно сплачувати щомісячні платежі. Тільки розірвання кредитного договору дозволяє вам законно перестати вносити плату за несправний автомобіль.
Припустимо, ви придбали в салоні автомобіль, але після декількох днів експлуатації зрозуміли, що мати таку машину небезпечно для життя. Або протягом гарантійного терміну обслуговування машина побувала в ремонті в сукупності більш ніж 30 днів за рік. Що ж зробити в подібній ситуації, адже автомобіль - задоволення не з дешевих?
Інструкція
1
Відправляйтеся в магазин, пред'явіть чек і договір купівлі-продажу і вимагайте обміняти виріб. Пам'ятайте, що автомобіль, навіть куплений в кредит або старий, також підлягає поверненню та обміну.
2
Якщо аналогічні моделі автомобілів, запропоновані вам продавцем, не влаштували вас при ретельному огляді або тест-драйві, оформіть претензію, до якої прикладіть чек та завірену копію договору купівлі-продажу. Віддайте ці документи менеджеру салону, з яким ви укладали договір, з тим щоб він повернув вам гроші за неякісний товар. Ви можете заповнити форму претензії і вдома, а після переслати їх рекомендованим листом в автосалон. Протягом 10-ти днів ви повинні будете отримати відповідь на цей лист. Можливо, що адміністрація салону запропонує вам усунення дефектів в рахунок гарантії. Не погоджуйтеся в тому випадку, якщо ви вже неодноразово віддавали машину в ремонт.
3
За таких суперечках адміністрація зазвичай стає на бік покупця, так як жодному пристойному автосалону не хочеться ризикувати репутацією, беручи участь у досудових і судових розглядах. Але якщо адміністрація не пішла вам назустріч і не збирається повертати гроші, зверніться до експерта для виявлення походження дефектів. До речі, подібну експертизу може провести і магазин, і відповідно до законодавства, ви зобов'язані на ній присутнім. Не журіться про витрати: експертиза має проводитися за рахунок магазину. Але якщо його адміністрація відмовилася оплачувати послуги експерта, оплатіть їх самі і візьміть рахунок.
4
Уважно ознайомтеся з висновком експерта. Якщо дефекти автомобіля будуть визнані виробничими, а не з'явилися внаслідок невмілої експлуатації, автосалон повинен повернути вам суму, витрачену вами на експертизу.
5
Може статися й так, що адміністрація магазину і в разі позитивного (для вас) рішення експерта відмовиться повернути вам гроші за автомобіль і послуги експерта. Зверніться до суду і прикладіть до заяви результати експертизи. В ході судових розглядів вам можуть запропонувати провести контрольну експертну оцінку машини. Погоджуйтеся на неї, так як салону, за умови, що він програє справу, доведеться сплатити і її. Щоб справа була дійсно виграшним, найміть хорошого адвоката, тим більше що адміністрація торгового закладу буде зобов'язана судом відшкодувати вам ці витрати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BLVUFZJ6iE