Як розблокувати конфігурацію.

Блокування редагування конфігурації в базі даних 1С введена не випадково. При редагуванні конфігурації бази даних можуть бути втрачені важливі зв'язки, виникнути протиріччя в документах та інші розбіжності. Однак бувають моменти, коли блокування потрібно відключити для внесення змін.
Інструкція
1
Запустіть програму «1С Бухгалтерія» за допомогою ярлика на робочому столі або з відповідного пункту меню «Пуск». У вікні вибору бази зверніть увагу на меню, що випадає. Перемкніть режим запуску на «Конфігуратор» і натисніть «Ок». Вікно програми в режимі «Конфігуратора» майже не відрізняється від звичайного режиму. Знайдіть в основному меню пункт «Конфігурація» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У випадаючому меню наведіть курсор миші на пункт «Підтримка», а потім - клікніть по пункту «Налаштування підтримки».
2
Відкриється вікно «Налаштування підтримки». Знайдіть кнопку «Включити можливість змін» і натисніть на неї мишею. Підтвердіть зміни, натиснувши на кнопку «Ок» внизу вікна. Вікно «Налаштування» підтримки автоматично закриється.
3
Якщо вам необхідно встановити пароль на конфігурацію, скористайтеся пунктом меню «Конфігурація» - «Поставка конфігурації», а в ньому запустіть «Налаштування поставки». У вікні можна встановити пароль на зміни. Як правило, комбінацію пароля найкраще встановлювати в змішуванні верхнього та нижнього регістру символів, щоб його не змогли зламати при втрати інформації з персонального комп'ютера. Закрийте «Конфігуратор». Тепер конфігурація доступна для редагування.
4
Після внесення необхідних змін поверніть конфігурацію програми в стан блокування. Для цього виконайте дії, які описані в кроці 1-2 і зніміть можливість редагування. Не варто знімати блокування без вагомих причин. Також варто відзначити, що для твору подібних операцій в операційній системі не потрібно прав адміністратора, тому ви сміливо можете заходити під будь обліковим записом.