Як поповнити рахунок на телефоні через інтернет.

Гроші на телефоні мають властивість кінчатися. Тому баланс необхідно періодично поповнювати. Якщо раніше варіантів оплати рахунки було зовсім мало - сервісні центри та термінали, то тепер це можна зробити, не виходячи з дому - через інтернет . І варіантів поповнення рахунку тут достатньо, щоб вибрати найбільш підходящий.
Інструкція
1
Оплата через платіжну систему WebMoney. Даний спосіб передбачає наявність у вас рахунку (особистий обліковий запис з інтернет-гаманцями). Також в даному випадку необхідно програмне забезпечення системи. В меню програми є пункт «Мої WebMoney, де можна знайти« Оплату мобільного зв'язку, вибрати свого оператора і, слідуючи інструкціям, швидко і без проблем поповнити баланс мобільного телефону.
2
Другий спосіб - поповнення балансу через систему Яндекс.Деньги. Для його здійснення необхідно скачати програму-термінал (надається безкоштовно), зареєструватися і авторизуватися під своїм обліковим записом. Далі, слідуючи інструкціям, вибрати свого оператора мобільного зв'язку та поповнити рахунок, виконуючи послідовно пропоновані дії.
3
Якщо на Вас зареєстрована обліковий запис якої-небудь іншої онлайн платіжної системи, то можна скористатися послугами інтернет-терміналів. Їх зараз існує безліч. Через інтернет-термінали можна здійснювати оплату рахунків практично всіх операторів мобільного зв'язку. Крім того, в них здійснюється оплата великої кількості різних інших платних послуг.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що інтернет-термінали з'явилися порівняно недавно, слід все ж побоюватися обманних сайтів. Не варто бігти за вигодою, побачивши низький відсоток на суму поповнення балансу (або навіть повна його відсутність). Користуватися краще перевіреними терміналамі.Вибірая оператора стільникового зв'язку з наданого списку, будьте особливо уважні. Не варто забувати, що багато з них діляться по регіонах (Центр, Поволжя, Урал і т.д.). Вводити свої дані також слід вельми акуратно і уважно. Повернути відправлені не туди гроші буває дуже проблематично, а іноді взагалі неможливо.