Як знайти роботу, сидячи вдома.

Деякі компанії вимагають від співробітників підвищеної мобільності і достатньої кількості часу, проведеного в офісі. Однак такий варіант роботи прийнятний далеко не для всіх. Завдяки інтернету, можна не тільки знайти роботу, але й непогано заробляти, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - преса;
  • - резюме.
Інструкція
1
Оцініть адекватно власне становище і перспективи працевлаштування. Згадайте про всі наявні знаннях і навичках, за допомогою яких ви могли б заробити. Можливо, незаслужено забуте вміння в'язати стане основою для невеликого надомного бізнесу.
2
Складіть резюме. Для того щоб воно було найбільш виграшним, зверніться до інтернет-ресурсів, де наведені вдалі приклади. Постарайтеся зробити резюме інформативним і незабутнім.
3
Створіть список компаній, в яких хотіли б працювати. Для цього використовуйте тематичні довідники та корпоративні інтернет-сайти. Деякі фірми наймають персонал для роботи в режимі home office (офіс на дому), тому не тільки зможете отримати певну посаду, не виходячи з дому, але і повноцінно працювати в подібному форматі.
4
Розішліть резюме з фотографією по обраних адресах. Через деякий час передзвоніть в службу персоналу і довідаєтеся, чи отримано електронне повідомлення. Відсилайте резюме, навіть якщо на даному етапі компанія не пропонує відповідних посад. Можливо, кандидатура потрапить до кадрового резерву та буде затребувана пізніше.
5
Додайте анкету на популярних серверах з пошуку роботи. Майте на увазі, що почне надходити безліч пропозицій, які навряд чи влаштують вас. Саме тому доцільно обумовити в резюме чіткі рамки і вимоги до потенційної роботі.
6
Якщо володієте затребуваними навичками - шиття, переклади, курсові роботи, виготовлення мила, web-дизайн, бухгалтерія - запропонуйте послуги з надомної або дистанційної роботи. Відповідні пропозиції можете пошукати на біржах фрілансерів, а також звернутися в рекрутингові інтернет-агентства.
Зверніть увагу
Уникайте сумнівних пропозицій. Якщо вимагають будь-які внески або оплату, ніколи не погоджуйтеся.