Як написати автобіографію учня.

Іноді в учня виникає необхідність написання автобіографії для надання за новим місцем навчання та ін. У цьому документі потрібно відобразити основні етапи у своєму житті, повідомити інформацію про сім'ю, місцях навчання, інтересах і т.д.
Інструкція
1
Напишіть на початку автобіографії свої ім'я, прізвище, по батькові, дату і місце народження.
2
Повідомте про своє місце проживання та про склад сім'ї. Необхідно вказати в документі інформацію про те, чи повною є сім'я, або ви виховуєте тільки одним з батьків. Напишіть про освіту та соціальний статус ваших батьків, чи є вони пенсіонерами, інвалідами. Якщо у вас немає батьків, але є опікуни, потрібно вказати ім'я, прізвище, по батькові опікуна, а також повідомити про ступеня споріднення.
3
Обов'язково відзначте в автобіографії інформацію, якщо ваша сім'я є багатодітною. У цьому випадку необхідно відобразити, як складається ваше спілкування з іншими дітьми. Якщо ви є старшою дитиною, допомагаєте батькам у вихованні молодших братів і сестер, опікуєтеся їх, напишіть і про це.
4
поставте позначку про те, яке ви відвідували дошкільний заклад.
5
Напишіть про те, де ви навчаєтесь, з якого року і з якого класу розпочали навчання в даному навчальному закладі. Якщо ви прийшли в школу не з першого класу, то варто повідомити про те, як зуміли налагодити контакт в новому колективі. Вкажіть також відомості про попередні місця навчання.
6
Якщо ви займаєтеся в якихось гуртках або в спортивних секціях, напишіть про це в автобіографії. Не забудьте також вказати, яких результатів вам вдалося досягти. Наприклад, ви повинні написати про участь у змаганнях різного рівня і про перемоги (якщо вони є), а також про отримані грамотах, дипломах, вдячних листах, медалях, спортивних званнях і т.д.
7
Відобразите в автобіографії своє коло інтересів. Варто відзначити, якщо, наприклад, ви займаєтеся в театральній або в художній студіях, музичній школі або в якомусь клубі (авторської пісні, туристичному і т.д.). Важливим доповненням буде інформація про те, в яких заходах (фестивалях, театральних постановках, концертах) ви брали участь.
8
Якщо ви маєте приводи в міліцію, перебуваєте на внутрішкільному обліку або в інспекції у справах з неповнолітніми за погану поведінку, прогули в школі, вживання спиртних напоїв або за якісь вчинені правопорушення, напишіть про це в документі.