Як вибрати миючий пилосос.

Миючий пилосос - це пристрій, який дозволяє проводити періодичні генеральні прибирання в будинку. Принцип його роботи наступний: вода, змішана з миючим засобом, заливається в резервуар, а потім під тиском розподіляється по насадці. В процесі збирання брудна вода всмоктується в спеціальні канали і потрапляє в окремий резервуар. Такий вид пилососів корисний для тих, у кого більша площа квартири або будинку, багато килимів або кілька домашніх тварин. Основним недоліком є те, що пилосос досить великий за габаритами, тому він не підходить для щоденних прибирань. Якщо ви вирішили придбати миючий пилосос, то ви повинні знати наступні характеристики.
Інструкція
1
Потужність. Для нормальної прибирання будинку достатньо мати миючий пилосос з потужністю 300 Вт. У тому випадку, якщо ви потребуєте швидкої прибиранні квартири пилососом, то необхідно вибирати модель з потужністю всмоктування більше 400 Вт. Чим більша потужність, тим якісніше буде робота вашого пилососа. Не забувайте про те, що потужність пилососа, заявлена виробником, відрізняється від середньої потужності на 15-30%.
2
Фільтрація пилу. Миючий пилосос зручний тим, що 90-95% пилу намокає і залишається в спеціальному баку з водою, але легка пил «виринає» з води, залишаючись сухою. Чим більше додаткових ступенів фільтрації, тим краще буде для вашого здоров'я. Найбільш якісну фільтрацію повітря мають пилососи марки THOMAS.
3
Трубка і шланг. Для найбільшого комфорту при збиранні слід вибирати розсувні трубки, які можна підігнати під будь-яке зростання. Також на всмоктуючих трубках деяких моделей пилососів встановлені спеціальні ручки з пультом управління.
4
Насадки до пилососа. В комплект пилососа повинно входити як мінімум 5-7 насадок. Для вологого прибирання зазвичай використовується стандартна насадка для твердих поверхонь або килимових покриттів. Для сухого прибирання - основна щітка для будь-якого виду поверхонь з регулятором висоти ворсу.
5
Шум. Намагайтеся вибирати миючі пилососи з рівнем шуму не більше 75 Дб, тоді пилосос буде шуміти як посудомийна або пральна машина. Але цей параметр не є першорядним, так як пилосос працює не довго.