Як зробити новорічні букети.

Новорічні букети, вінки та інші композиції прикрашають не тільки новорічний стіл. Їх можна розставити по всьому будинку і навіть подарувати друзям. Запасіться необхідними матеріалами, трохи потренуйтеся, і ваші саморобні новорічні букети не поступляться витворам професійних флористів.
Вам знадобиться
  • - гілки ялини чи сосни;
  • - флористичні губки;
  • - живі квіти;
  • - штучний сніг;
  • - золота або срібна фарба в спреї;
  • - декоративні стрічки;
  • - клей;
  • - дротяний каркас для вінка;
  • - шишки .
Інструкція
1
Перш ніж купувати необхідний декор в магазині, продумайте, в якому стилі ви будете складати композиції. Складіть список того, що вам знадобиться. Так ви зможете уникнути зайвих витрат.
2
Запасіться гілками ялини або сосни. Щоб букет зберіг свою свіжість, зміцните його під флористичної губці. У спеціалізованих магазинах можна придбати губки будь-яких розмірів. Якщо потрібної форми в магазині не знайшлося, виріжте її самі, скориставшись гострим ножем.
3
Помістіть губку в глибоку ємність з водою і залиште її там на кілька годин. Не намагайтеся опустити губку на дно, вона повинна потонути сама - це означає, що вона повністю просякла водою.
4
Дістаньте вимішана водою губку і встановіть її на піднос. Підготуйте все необхідне для композиції і починайте її збір. В основі букета можуть бути гілки сосни, ялини або ялівцю. Обріжте їх до необхідної довжини і мережною в губку відповідно до задуму композиції.
5
Дуже гарним доповненням для новорічного букета будуть білі хризантеми. Виберіть мелкоцветкові або великі екземпляри. Зміцніть їх, встромивши попередньо обрізані стебла в губку.
6
Відмінно прикрасять композицію і шишки. Для більшої святковості покрийте із золотої чи срібної фарбою в спреї. Чи не поєднуйте в одному букеті золото і срібло - зупиніться на одному варіанті. До срібному декору підійде білий і синій кольори, з золотом відмінно виглядають червоний і коричневий. У цих відтінках можуть бути витримані стрічки або свічки.
7
Букети можна декорувати штучним снігом. Купіть його в магазині або створіть імітацію, натер на тертці пінопласт. Нанесіть на ялинові гілки клей ПВА, зверху акуратно посипте штучний сніг. Замість нього можна використовувати блискітки - вони дуже ефектно мерехтять в світлі свічок.
8
Дуже ефектна і проста у виготовленні композиція у вигляді новорічного вінка. В якості основи підійде губка-кільце. Наріжте невеликі ялинові гілочки і дрібні квіти білих або червоних хризантем. В довільному порядку втикайте в губку гілочки та квіти. Вони повинні бути закріплені щільно, без зазорів. Збоку композиції прикріпіть бант із золотої стрічки, а в центр можна поставити велику свічку.
9
Оригінальний вінок можна виготовити і з шишок. Візьміть дротяний каркас або згорніть товстий дріт в кільце самостійно. Підготуйте шишки, частину яких можна обробити золотим спреєм. Решта покрийте лаком, щоб вони не розкрилися. На денце шишки нанесіть клей «Момент» і прикріпіть її до каркаса. Таким чином приклейте всі шишки. Добре просушіть вінок. Зверху композицію можна посипати штучним снігом.