Як перезаписати касету на диск.

Касети залишилися в минулому і вони вже давно не використовуються в якості інформаційних носіїв. На їх місце прийшли компакт-диски і флеш-пам'ять, здатні зберігати більший обсяг інформації в кращій якості. Однак на касетах у багатьох залишилися важливі записи, які хочеться зберегти. На щастя, їх можна перенести на CD або DVD.
Вам знадобиться
  • - TV-тюнер або плата для відеозахоплення;
  • - відеомагнітофон;
  • - WinDVD Creator або будь-який інший софт для відеозахоплення.
Інструкція
1
Придбайте плату для відеозахоплення або TV-тюнер, який має входи для прийому сигналу з відео. Як правило, в комплекті з такими девайсами йде і софт, який дозволить захопити і обробити отримане з касети відео.
2
Встановіть придбану плату в комп'ютер за інструкцією, яка додається до пристрою. Зазвичай такі плати встановлюються в слот PCI.
3
Підключіть відеомагнітофон до встановленої плати за допомогою відповідних кабелів-тюльпанів. Аудіовихід підключіть до входу на звуковій карті вашого комп'ютера. Відеовихід підключіть до тюнера або до плати відеозахоплення.
4
Встановіть програму, яка записана на диску з комплекту тюнера, або скористайтеся сторонньою програмою для захоплення (наприклад, WinDVD Creator).
5
Вставте касету в магнітофон і натисніть PLAY. У вікні програми натисніть клавішу VHS, після чого на екрані з'явиться відеоматеріал, який зберігається на касеті.
6
У налаштуваннях програми виберіть необхідні параметри декодування і записи («Налаштування» - «Налаштування запису відео/аудіо»). Налаштуйте потрібний формат при оцифрування. Перейдіть в пункт «Записати Файл» і вкажіть директорію на комп'ютері, або диск, на який потрібно записати файл.
7
Натисніть «Записати» і дочекайтеся закінчення процесу. Іноді процедура може зайняти кілька годин, все залежить від потужності комп'ютера і від використовуваного обладнання. Відео буде збережено у вказану вами директорію.
8
Після закінчення запустіть файл і перевірте, чи все нормально записалося. Відеозапис можна обрізати за допомогою програми VirtualDUB або відредагувати за допомогою утиліти Sony Vegas.
9
Після закінчення всіх операцій редагування вставте CD або DVD диск в привід вашого комп'ютера і скопіюйте файл на диск (можна просто перенести відео в вікно, яке показує вміст диска, а в лівій частині вікна натиснути «Записати файли»).