Як розблокувати карту.

Деякі телефонні картки (сім-карти) при включенні в мережу вимагають введення спеціального коду з чотирьох цифр - PIN 1. За замовчуванням на заводі він зазвичай ставиться у вигляді комбінації 0000 або 1234. Але що робити, якщо ви змінили заводський код на свій, а потім забули?
Вам знадобиться
  • Включений мобільний телефон
  • Сім-карта з повним пакетом документів
Інструкція
1
Не зневіряйтеся. У вас є для початку три спроби, щоб згадати код. Якщо ви вже вичерпали цей ліміт, знайдіть документи на сім-карту.
2
В документах знайдіть код PUK 1. Введіть на телефоні таку послідовність: ** 05 * PUK1-код * новий PIN1-код * новий PIN1-код #. Вводите повільно, перевірте введені цифри. Тепер натисніть кнопку підтвердження.
3
Запишіть або запам'ятаєте нововведений PIN-1 код, щоб надалі не допускати подібних ситуацій.
Зверніть увагу
У вас є 10 спроб відновити доступ до сім-карті за допомогою PUK-1 коду. Після цього карта буде блокована повністю. Для її розблокування в такому випадку доведеться їхати в офіс оператора з документами на карту і особистим паспортом.Еслі сім-карта оформлена не на вас, а на родича, як ви здогадуєтеся, їхати доведеться ему.Не плутайте коди PUK 1 і PUK 2, PIN 1 і PIN 2.
Сьогодні світ рясніє різними технологічними нововведеннями, які всіляко полегшують життя людині. Одним з таких є GPS навігація, яку можна встановлювати не тільки на спеціальні навігатори, але і на комунікатори, телефони, ноутбуки та інші портативні пристрої. Для орієнтування на місцевості використовуються карти Garmin.
Інструкція
1
Скачайте карту Garmin, яку ви хочете встановити на своє портативний пристрій, на свій персональний комп'ютер. Неліцензійна версія буде заблокована програмою навігації, тому перед її використанням необхідно провести розблокування.
2
Знайдіть у мережі інтернет програмне забезпечення GarminUnlockerAlternative. Джерело скачування повинен бути перевіреним і досить популярним серед користувачів, щоб уникнути можливого зараження вашого комп'ютера шкідливими програмами. Наприклад, можете скористатися ось цією посиланням: http://a1smart.ru/files/864_garminunlockeralternative-v2.4.html.
3
Разархівіруйте скачаний файл на робочий стіл персонального комп'ютера. Запустіть файл "unlock map directory.exe", який отримає нові директорії для додатка. Два рази з'являтиметься вікно командою рядка, в якому необхідно натиснути будь-яку клавішу. Не робіть нічого на ПК, поки програма закінчить свою роботу.
4
Перевірте, що на робочому столі з'явилося дві папки Map UnLocked і Map Locked. Відкрийте другу папку і скопіюйте в неї карту, яку необхідно розблокувати. Запустіть текстовий документ MapsetHeader.txt. Знайдіть в ньому рядок з написом "Garmin City Navigator NT 2010.30", яку необхідно замінити на назву вашої картки. Відкрийте MapsetName.txt, в якому поміняйте назву країни. Приміром, замість "Greece" напишіть «Росія».
5
Запустіть знову файл "unlock map directory.exe". Після цього в папці Map UnLocked з'явиться розблокована карта Garmin, яку необхідно скопіювати в основну папку з програмою навігації. Запустіть GPS-навігацію на своєму портативному пристрої і перевірте, що карта сприймається і нормально відображається.