Як викликати кур'єра.

Кур'єр - людина або компанія, яка здійснює доставку повідомлень, листів, іншої кореспонденції і невеликих предметів наймача. На сьогоднішній день послуги кур'єрських фірм використовуються досить широко і активно.
Інструкція
1
Зв'яжіться з оператором вибраної кур'єрської служби за телефоном, електронною поштою або на сайті організації. Викликати кур'єра бажано заздалегідь, однак, більшість служб пропонує і спецобслуговування - кур'єр приїде в будь-який час дня і ночі протягом однієї години. Швидше, мабуть, не буває.
2
Залиште заявку із зазначенням ваших даних і даних одержувача, а також адресу і контактну особу, у якого кур'єру необхідно забрати пакет.
3
Передаючи пакет кур'єру, ви повинні будете підписати договір (бланк менш, ніж в половину аркуша А4), де обов'язково вкажіть, що його не передає заборонені товари або товари обмежені в обігу.
4
Скористайтеся калькулятором послуги, якщо викликаєте кур'єра через інтернет. Як правило, потрібно ввести вага посилки, її цінність, а також початкову і кінцеву точки перевезення. На вартість вплине і терміновість замовлення.
5
Приїдьте в офіс кур'єрської служби самостійно і оформите доставку відправлень. для цього заповніть спеціальний бланк на доставку, вкажіть час, коли ви залишили пакет і час, в який він повинен бути доставлений одержувачу. Сплатіть послуги на місці. Чек зберігайте до того моменту, поки не упевнитися в тому, що пакет отриманий.
6
Оформляючи заявку на доставку відправлення, ви вправі скористатися додатковими послугами, за допомогою яких перевезення вантажу або відправлень стане максимально надійною, безпечною і комфортною. Наприклад, можна застрахувати відправлення, відстежувати його пересування по маршруту в режимі реального часу через інтернет. Крім цього, кур'єр і професіонали кур'єрської служби можуть допомогти в здійсненні міжнародної доставки.
7
Кур'єрська служба завжди здійснює контроль на всіх етапах перевезення з моменту отримання відправлення до вручення його адресату, що забезпечує більшу надійність і оперативність кур'єрської доставки.
8
Вкажіть повну адресу доставки, особа, якій може бути вручений пакет у разі відсутності основного одержувача, а також вага відправлення і його цінність.
Зверніть увагу
Для доставки ділової документації, поштових відправлень, листів, невеликих посилок, в даний час широко використовуються послуги кур'єра. Саме він значно полегшує роботу будь-якої організації, яка потребує грамотному документообіг, і життя простих громадян, які потребують швидкої і безпечної доставки особистих документів і поштових відправлень. І, незважаючи на те, що послуги кур'єра коштують трохи дорожче звичайних поштових послуг, вони на сьогоднішній день стають більш привабливими. Справа в тому, що кур'єр гарантує надійну і швидку доставку відправлень «з рук в руки». Крім того, кур'єрською службою враховуються всі потреби клієнтів: кур'єр забирає відправлення у встановленому місці, приймає відправлення з описом вкладень або надає замовнику повідомлення про доставку.