Як освіжити голову.

Часом люди настільки ретельно трудяться над одним і тим же ділом, що через деякий час стає все складніше думати про щось інше. Підготовка до іспитів, робота над серйозним проектом для компанії та інші справи можуть заполонити весь розум. Впоратися з навантаженням і, головне, освіжити голову в подібних ситуаціях - найважливіше завдання.
Інструкція
1
Переключите увагу. Довга і наполеглива робота над чимось одним неминуче призводить до застою в інших областях. Людина фізично і морально втомлюється настільки, що йому стає занадто складно зосереджуватися на одному і тому ж справі биту годину поспіль. В таких випадках обов'язково потрібно відволікатися і переключати увагу на інші предмети і проекти. Тим самим ви освіжіть голову для продовження роботи і в перерві встигнете залатати діри в занедбаних справах.
2
Прогуляйтеся. Цілий день в закритому приміщенні, та ще й з посиленим зосередженням уваги забирає всі сили і енергію. Для відновлення нормального темпу роботи відкладіть всі справи і пройдіться по вулиці. Бажано здійснювати прогулянки в парках або по березі річки. Природа принесе умиротворення, очистить думки, а свіже повітря підбадьорить і подарує нові сили.
3
Перекусите. Часом організму банально не вистачає енергії для життєдіяльності в звичайному темпі. Ви помиляєтеся, думаючи, що сидіння на стільці не відніме багато сил. Розумова діяльність вимагає енергію, яку можна порівняти з тренуваннями бігунів. Кращий варіант - влаштувати повноцінний прийом їжі подалі від місця роботи. Кафе, ресторан, як і власний будинок зі звичною сервіровкою і неспішним споживанням їжі допоможуть відновитися організму для продовження роботи з новими силами. При відсутності можливості вийти завжди тримайте під рукою воду (краще з лимоном), будь-який фрукт і шоколад.
Зверніть увагу
Провітрюйте приміщення, в якому доводиться перебувати кілька годин поспіль. Особливо це актуально взимку. Опалення робить повітря дуже сухим, в таких умовах працювати стає набагато складніше.
Корисна порада
Робіть перерви в роботі кожні півгодини на п'ять - сім хвилин. Встаньте зі стільця, пройдіться по кімнаті. Але не варто відволікатися на розмови по телефону і безцільні перегляди сторінок в інтернеті, - так ви зіб'єтеся, і подальша робота не занадиться.