Як отримати потрібний колір фарби. отримання рожевого відтінку фарби шляхом змішування фарб.

Для отримання потрібного кольору фарби не обов'язково звертатися до фахівців - це можна зробити самостійно. Необхідно знати кілька правил змішування і трохи потренуватися.
Інструкція
1
Визначтеся з бажаним кольором фарби. Краще знайти зразок, а потім приступати безпосередньо до змішування. Зразком може служити обріз тканини або вирізана ілюстрація з журналу. Важливо, щоб зразок був об'ємним, так як один і той же колір може виглядати по-різному на великих і маленьких площах. Під час роботи слід постійно порівнювати те, що виходить на палітрі, з зразком.
2
Запам'ятайте, що є всього три базових кольори: червоний, жовтий і синій. Інші кольори є похідними. Вони виходять шляхом змішування основних кольорів з додаванням білого і чорного. Тепла гамма грунтується на змішуванні жовтої та червоної фарб. Додавши до червоного білий, можна отримати яскравий рожевий відтінок, а завдяки сполученням червоного з жовтим та чорним - коричневі тони. Якщо необхідно отримати більш холодний відтінок, досить додати трохи синього.
3
Для того щоб зробити колір темніше і позбутися зайвої яскравості, використовуйте чорну фарбу. Вона вимагає акуратного використання. При змішуванні фарби в палітрі, достатньо тільки торкнутися чорної фарби кінчиком сухої кисті. Чистого чорного кольору в природі не існує, тому перед початком змішування слід нанести трохи фарби на білий фон. Якщо в отриманому чорному кольорі вгадується темно-синій, коричневий або фіолетовий, фарбу краще не використовувати.
4
Білий колір додається для отримання ніжних світлих відтінків. Він необхідний для створення пастельній колірної гами: світло-рожевих, бежевих, фісташкові відтінків. При використанні великої кількості білої фарби, соковитих кольорів досягти не вдасться.
Корисна порада
Не використовуйте більше трьох кольорів, інакше можете отримати брудно-сірий відтінок.
З часом все білі речі не тільки зношуються, а й втрачають свій первинний колір , набуваючи жовтий або сірий відтінок, що досить сильно псує їх зовнішній вигляд. Для того щоб повернути первісний білий колір фарби не потрібно вдаватися до якихось особливих методів, достатньо всього лише правильно використовувати відбілювач, який сьогодні без особливих зусиль можна придбати в будь-якому магазині побутової хімії.
Вам знадобиться
  • Відбілювач, що не металевий контейнер, гаряча вода, перекис водню.
Інструкція
1
Ретельно вивчіть інструкцію до відбілювачів і все що містяться в ній вказівки, щоб уникнути псування речей в результаті передозування засобу.
2
Відсіч з речей, щодо яких планується провести процедуру відбілювання всі металеві деталі такі, як гачки, кнопки та інші елементи, щоб вони не заіржавіли.
3
Помістіть речі в НЕ металевий контейнер з гарячою, але не киплячою водою, оскільки окріп сприяє закріпленню плям. Додайте в воду відбілювач у кількості з розрахунку 1-2 столові ложки на 1 літр води. Міцні та білі речі замочіть на 1:00, колір ниє - на десять хвилин.
4
Ретельно прополощіть речі і, якщо після цього вони зберегли запах відбілювача, при проведенні останнього полоскання додайте у воду 1 столову ложку перекису водню.
Зверніть увагу
Чи не коштувати лити відбілювач безпосередньо на плями. В іншому випадку він може роз'їсти і пошкодити тканину.
Корисна порада
Якщо відбілювання планується виробляти під час прання в пральній машині для того, щоб не пошкодити її механізм необхідно використовувати відбілювач, попередньо розведений водою.