Як змонтувати образ в емулятор CD/DVD.

Віртуальний образ диска є дуже зручним форматом завдяки тому, що його нескладно створювати, заливати в інтернет. Сьогодні більшість скачуваних з інтернету відеоігор і фільмів DVD і Blu-ray мають даний формат. Все, що потрібно для початку роботи з таким диском - це просто монтувати його у віртуальний привід.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Alcohol;
  • - програма Daemon Tools Lite.
Інструкція
1
Для того щоб монтувати диски, на вашому комп'ютері повинен бути віртуальний привід. Створюються віртуальні приводи з допомогою спеціальних програм. Будь емулятор дозволяє монтувати CD і DVD-образи дисків. Але лідерські позиції за собою досить міцно утримують Alcohol і Daemon Tools.
2
Спочатку буде розглянуто процес монтування образів за допомогою Alcohol. Скачайте одну з її нових версій і інсталюйте на жорсткий диск комп'ютера. Після установки перезавантажте ПК. Запустіть програму.
3
В розділі «Основні операції» виберіть «Пошук образів». Потім клікніть по розділу диска, в якому збережений образ, і натисніть «Пошук». Після завершення операції клацніть по потрібному образу правою кнопкою мишки і виберіть «Додати файли в Alcohol». При необхідності можна виділити відразу декілька файлів.
4
Поверніться в основне меню програми. Там тепер є список образів, які ви додали. Натисніть по потрібному образу правою кнопкою мишки і виберіть "Монтувати на пристрій». Через кілька секунд образ буде монтований.
5
Друга програма, яка буде розглянута, називається Daemon Tools Lite. Скачайте її і встановіть на комп'ютер. При установці обов'язково відзначте пункт «Безкоштовна ліцензія». Перезавантажте комп'ютер. Запустіть додаток.
6
В основному меню натисніть по крайньому зліва значку диска. Вкажіть шлях до образу. Натисніть по ньому лівою кнопкою мишки, а потім виберіть "Відкрити". Тепер образ диска доданий до основного меню програми.
7
Клацніть по образу диска правою кнопкою мишки. Наведіть курсор на команду «Монтувати» і виберіть віртуальний привід (буде автоматично створений програмою). Чекайте кілька секунд. Образ буде змонтований. Відкриється автозапуск монтованої вами диска. Все віртуальні приводи, створені програмами, знаходяться в «Мій комп'ютер».
Часто користувачі персонального комп'ютера стикаються з такими ситуаціями, коли гра не запускається без диска, з якого була зроблена установка. Для цього були створені спеціальні програми, які дозволяють створювати віртуальні образи в комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Nero або Alcohol.
Інструкція
1
Для монтування образу зробіть сам образ диска iso, використовуючи оригінальний диск і програму копіювання - Nero або Alcohol. Знайдіть в інтернеті програму, здатну створити віртуальний привід. Вам підійде програма Alcohol або DaemonTools. Скачайте програму на жорсткий диск комп'ютера і встановіть її. Можна знайти на сайті softodrom.ru. Встановлюйте в системний каталог жорсткого диска на своєму комп'ютері.
2
Запустіть програму, двічі клікнувши по ярлику на робочому столі. Якщо ви вибрали програму Alcohol, то подальший алгоритм дій зовсім простий. Знайдіть напис «Віртуальний диск» в лівій частині екрана програми, в розділі "Налаштування". Відкриється спеціальне вікно налаштувань програми.
3
В розділі «Віртуальний диск» зміните число віртуальних дисків з «0» на «1» (або будь-яке необхідне вам кількість, зазвичай достатньо і одного). Встановіть прапорці поруч з пунктами, розташованими нижче, якщо це необхідно. Натисніть «Ок», щоб закрити вікно налаштувань. Також варто відзначити, що від числа віртуальних дисків залежить подальше формування секторів у вкладці «Мій комп'ютер».
4
Зачекайте, поки програма внесе зміни в операційну систему. В результаті її роботи з'явиться новий розділ під назвою «Віртуальні DVD/CD-накопичувачі» з виділеною літерою, наприклад, G. Клацніть правою кнопкою миші по букві віртуального приводу і виберіть в меню пункт «Змонтувати образ». Через пару секунд ви отримаєте повноцінний привід, в якому буде відображений диск.
5
Ви можете внести всі необхідні образи дисків в основну область програми, якшо по порожньому місці правою кнопкою миші і вибравши пункт «Додати образи». Образами легко керувати, користуючись спливаючим меню, яке надає програма.