Як видалити плоскі бородавки.

Плоскі бородавки відрізняються від звичайних тим, що вони не підносяться над рівнем навколишньої шкіри. Найчастіше вони розташовуються на обличчі, шиї, тильній поверхні рук. Самі по собі бородавки не становлять небезпеки, однак при постійній травматизації вони можуть переродитися в новоутворення. Як їх позбутися?
Вам знадобиться
  • - широкий лейкопластир;
  • - чистотіл;
  • - препарати на основі чистотілу;
  • - ягоди червоної горобини;
  • - квітки календули;
  • - кератолитические мазі;
  • - подофиллин, подофіллотоксін або конділін.
Інструкція
1
Перед застосуванням речовин, випалюють або руйнівних бородавки, захистіть навколишнє шкіру лейкопластиром. Відріжте шматок широкого лейкопластиру на тканинній основі. Зігніть його навпіл. В центрі лінії згину виріжте невеликий півколо. Відліпіть частини лейкопластиру і наклейте його на шкіру так, щоб бородавка опинилася в отворі, а все, що знаходиться по периферії, було прикрите тканиною.
2
Скористайтеся чистотілом. Викопайте рослина, зріжте шматочок одного з коренів. Який виступив на розрізі соком змащуйте бородавки 2-3 рази на день. Чистотіл зберігайте в темному прохолодному місці. Щоразу використовуйте новий відрізок кореня. Якщо у вас немає можливості знайти рослина, скористайтеся аптечними препаратами на його основі: чистотілом, Суперчістотел і т.д.
3
Зробіть аплікацію з подрібнених ягід червоної горобини або квіток календули. Нанесіть рослинна сировина на бородавку, зверху покладіть шматок поліетилену. Зафіксуйте аплікацію бинтом або кількома смужками лейкопластиру. Процедуру проводите щодня.
4
Наносьте на ділянки ураження кератолитические мазі: ортаураціловую, теброфеновую, Колхаміновая. Принцип їх дії полягає в тому, що вони розчиняють шар епідермісу, який утворює бородавку.
5
Використовуйте мазі, що пригнічують розмноження вірусу папіломи людини, що викликає поява наростів: подофиллин, подофіллотоксін, конділін. Змащуйте ними уражену шкіру раз в 2 дні протягом місяця. З часом бородавки зменшаться в розмірах, а потім зникнуть.
6
Зверніться до дерматолога. Сучасні методи лікування дозволять видалити шкірні нарости хірургічним шляхом, рідким азотом, електричним струмом, лазерним випромінюванням.
7
Зверніться до психотерапевта, який володіє методом гіпнозу. Цей спосіб позбавлення від бородавок подібний з замовляннями, однак він більш ефективний, т.к. в стані гіпнозу відключається критика свідомості на надходити ззовні інформацію.