Як видалити сліди клею. видалити клей з одягу.

Сліди клею можна видалити різними способами, але при виборі будь-якого методу необхідно враховувати тип поверхні, що очищається, ступінь забрудненості і делікатності матеріалу.
Інструкція
1
Видаляйте сліди клею з замші за допомогою бензину, ацетону, рідини для зняття лаку або 5% -го нашатирного спирту. Для цього просочіть яким-небудь з перерахованих вище засобів м'яку суху ганчірку і протріть нею пляму.
2
Купіть в будівельному магазині спеціальний клеерастворяющій гель. Досить нанести кілька сантиметрів такого гелю на клейове пляма, як воно зникне.
3
Клей ПВА просто змийте теплою водою, потім виперіть забруднений їм ділянку матеріалу в мильному розчині. Ще даний клей добре відтирається ганчіркою, змоченою в оцті або горілці.
4
Суперклей з одягу видаляйте за допомогою ацетону. Протріть ганчіркою змоченою в ацетоні проблемну ділянку, промийте його водою. Якщо тканина відноситься до делікатним і ви боїтеся її зіпсувати, просто виперіть ділянку з плямою в підкисленою гарячій воді (1 ст.л. 9% -го оцту на склянку води).
5
Щоб видалити пляму від столярного клею поки воно свіже, замочіть річ в холодній воді на 5 годин. Після цього виперіть виріб в гарячій воді. Щоб вивести старі плями столярного клею, замочіть їх теплою водою на час, поки вони не розм'якнуть, потім зчистіть клей, сполосніть тканину в теплій воді і потріть губкою.
6
Якщо на вашому одязі з'явилися сліди від канцелярського клею, просто виперіть виріб у холодній воді.
7
Видаляйте сліди або плями від гумового клею пастою «Хвилинка». Змастіть проблемні місця, залиште на 5-7 хвилин. Виперіть річ.
8
Щоб видалити пляму казеїнового клею, намочіть його теплим гліцерином, після двох годин змийте холодною водою. Сліди казеїнового клею з джинсів можна видаляти бензином, а потім просто випрати одяг.
9
Позбавтеся від слідів каучукового клею, протерши потрібне місце тампоном, змоченим в бензині. Потім промокніть його губкою, висушіть, присипте тальком.
10
Позбувайтеся слідів канцелярського клею на одязі, вдавшись до прання в гарячому мильному розчині з розведеною в ньому 1 чайною ложкою питної соди.