Як перекачати відео з телефону на комп'ютер. Як додати відео з телефону в комп'ютер.

Сучасний мобільний телефон є не тільки засобом для спілкування. З його допомогою можна слухати музику, дивитися зображення, читати книги, а також знімати фото та відеоролики. Для більш зручного завантаження в інтернет або обробки, відео найкраще копіювати в комп'ютер. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Соедінітnt пристрої фізично. Робиться це за допомогою спеціального data-кабелю, що йде в комплекті з телефоном. На одному кінці даного кабелю розташований спеціальний штекер для підключення до телефону, а на іншому - звичайний USB-інтерфейс для з'єднання з комп'ютером. Перед першим підключенням телефону встановіть на комп'ютер драйвери, які, як правило, йдуть в комплекті з телефоном на компакт-диску. Крім драйвера з компакт-диска можна встановити спеціальні програми для виконання синхронізації календаря і контактів, фірмові файлові менеджери та багато іншого (залежно від моделі телефону). З'єднаний з комп'ютером телефон може розпізнаватися як власне телефон (пристрій) або як звичайний жорсткий диск. Для перекачування відео знайдіть в пам'яті телефону папку, в якому воно зберігається, і скопіюйте його звичайним способом.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою технології бездротової передачі даних Bluetooth. Для цього активуйте ці модулі на телефоні і комп'ютері. Після цього в системному треї комп'ютера клікніть по значку Bluetooth, у вікні, натисніть «Додати пристрій». У результатах пошуку бездротового пристрою виберіть телефон. У телефоні введіть згенерований комп'ютером pin-код. Тепер пристрої з'єднані за допомогою технології Bluetooth. Для передачі відео на комп'ютер відкрийте його в диспетчері файлів і виберіть у меню пункт «Передати через Bluetooth». В якості одержувача виберіть комп'ютер. Іншим способом передачі відео за допомогою бездротової технології є огляд файлів на підключеному до комп'ютера телефоні і копіювання з нього потрібних відео.
3
перекачування відео на комп'ютер також можна за допомогою картридеров, які підключаються, або вбудовуються в комп'ютер. При цьому телефон повинен мати підтримку роботи знімних карт пам'яті. Витягніть флеш-карту з телефону і вставте її в кардрідер. Для передачі відео таким способом просто копіюйте його з флеш-карти і вставляйте в папки на комп'ютері.