Як купити старий автомобіль.

Ретро автомобілі за своєю популярністю і ціною можуть посперечатися з самими останніми новинками автопрому. Адже класичні машини можуть зберегтися або пройти реставрацію так, що по своїх ходових якостях практично не поступляться сучасним автомобілям. А своїм зовнішнім виглядом завжди будуть приковувати увагу і викликати інтерес.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся купити автомобіль, який не пройшов реставрацію, але знаходиться в хорошому стані, краще пошукати його в гаражах або в сільських будинках. У таких місцях є ймовірність знайти похилого водія, у якого в гаражі ще варто Перемога або Газ. І, як правило, автомобіль цей в дуже пристойному стані. Тим більше що їздили на ньому востаннє років 10-20 тому. Іноді подібні оголошення про продаж машини можна зустріти і на популярних ресурсах продажу машин з пробігом. У цьому випадку ретро машини продають спадкоємці. А вони завищують ціну і не зможуть досконально розповісти вам всю історію машини і показати ймовірні недоліки та проблеми.
2
Якщо ви хочете самостійно відремонтувати старий автомобіль, шукайте оголошення, в яких зазначено, що у машини немає двигуна, або битий кузов та ін. У цьому випадку ви можете купити кілька автомобілів і зібрати із запчастин один хороший автомобіль. Та й самі оригінальні запчастини в магазині вже не знайдеш. Їх можна тільки замінити схожими або адаптувати. Але ось елементи обробки або декору потрібно шукати тільки оригінальні.
3
При зборі машини з різних агрегатів, можуть виникнути проблеми з реєстрацією такого транспортного засобу в ГИБДД. Адже деякі машини вже в той час мали номери кузова та двигуна. Тому, при покупці таких машин на них повинні бути документи (ПТС).
4
Якщо самостійно шукати або збирати автомобіль бажання немає, зверніть увагу на відреставровані машини. Такі автомобілі можна знайти в спеціалізованих автомайстерень, які дають ретро машинам друге життя. Там можна знайти автомобіль, який зібраний з дотриманням всіх нюансів обробки і декору, і в теж час його серйозно змінили технічно. Ходова частина і двигун можуть бути замінені на сучасні аналоги, тому машина буде технічно справна. Усередині салону можуть поміняти сидіння на більш зручні. Або зробити функціональний шкіряний салон. Вийде, що від старої машини залишився тільки кузов, та й над ним неабияк попрацювали. Але якщо вам важливий сам факт володіння такою машиною і її екстер'єр, то це ідеальний варіант.