Як увійти в сервісне меню.

Багато сучасні пристрої розташовують тільки кнопками на корпусі, тоді як основні настройки доступні з комп'ютера. Але за однієї - двома кнопками ховаються службові функції. Давайте розглянемо вхід в сервісне меню на прикладі принтера.
Вам знадобиться
  • Сервісна документація
Інструкція
1
Натискаємо на зазначену в документації кнопку на корпусі принтера. Як правило, у більшості моделей є дві основні кнопки - Start/Stop і On/Off, за допомогою яких можна увійти в сервісне меню принтера.
2
Утримуючи кнопку або комбінацію кнопок, спостерігаємо за світловою індикацією принтера. Якщо все зроблено правильно, то прилад підтвердить включення сервісного меню за допомогою миготіння світлодіодів, або відобразить інформацію на сенсорному екрані, якщо модель обладнана подібним пристроєм. Відпускаємо кнопку.
3
Вводимо, за допомогою послідовних натискань кнопок службові команди. Порядок введення і їх призначення викладені в сервісній документації.
4
Перезавантажуємо принтер, щоб внесені зміни вступили в силу. Натискаємо кнопку вимикання принтера і виходу з сервісного меню, а потім відключаємо його від мережі 220 вольт на 1 хвилину.
Зверніть увагу
При виключенні електричних приладів з мережі слід дотримуватися техніки безпеки, щоб уникнути травмування електричним струмом.
Корисна порада
При натисканні на кнопку On/Off принтер не вимикається, а переходить в режим очікування, а кнопка в комбінації з іншими, служить для прийняття службових команд.
Сервісне меню телевізора використовується для настройки основних параметрів пристрою. Залежно від виробника існують різні комбінації для виходу в дане меню.
Вам знадобиться
  • - сервісне керівництво.
Інструкція
1
Для входу в сервісне меню телевізора Panasonic перейдіть на 38 канал за допомогою пульта дистанційного керування, після цього одночасно натисніть кнопки «Програма» і Store або поєднання кнопок Store і Sleeptimer, утримуючи їх протягом 4 секунд.
2
переходу до сервісного меню телевізора Daewoo перейдіть до 91 каналу. Встановіть значення параметра Sharpness (різкість) на мінімум. Потім вийдіть з режиму Menu mode, миттєво виконайте наступну послідовність кнопок на пульті: Red (червоний), Green (Зелений), Menu. На екрані висвітився напис Service Mode-сервісний режим.
3
Відкрийте сервісне меню телевізора «Витязь» за допомогою контрольних точок на моноплате, для цього їх необхідно перемкнути. Скористайтеся альтернативним способом переходу в сервісне меню, послідовно натискаючи кнопки М, Ок і Mute і On. Також ви можете скористатися послідовністю Display, Menu, Mute, Power/on.
4
Якщо у вас телевізор Aiwa, скористайтеся прихованими кнопками для виходу в сервісне меню. Вони знаходяться між кнопками System і 8 на пульті дистанційного керування. Дана дія може залежати від моделі пульта телевізора.
5
Якщо у вас телевізор Shivaki, використовуйте кнопку Install і послідовне натискання 4, 7, 2 і 5. У позиції Adjust знайдіть панель управління телевізором.
6
Для того щоб дізнатися відповідну вашому телевізору комбінацію для виходу в сервісне меню, скачайте мануал по ремонту телевізорів відповідного виробника. Ви можете знайти керівництво в інтернеті, не плутайте його з інструкцією користувача. Зверніть увагу, що відкриття сервісного меню телевізора і зміна його параметрів може привести до втрати гарантійних зобов'язань продавця і виробника в залежності від умов, прописаних в талоні.
Корисна порада
Не відкривайте настройки сервісного меню до закінчення гарантійного терміну.