Як зшити рюкзак дитині. Як зшити дитячий рюкзак- звірятко.

Рюкзачки дозволяють брати з собою на звичайну або велосипедну прогулянку необхідні речі, не займаючи при цьому руки. Малюк із задоволенням накине на плечі лямочки рюкзака, які регулюються по довжині. Якщо виконати додаткові шлевки, то рюкзак можна буде закріпити на багажник або кермо велосипеда.
Вам знадобиться
  • - Однотонна щільна тканина;
  • - підкладкова тканину;
  • - тонкий синтепон;
  • - застібки - карабіни;
  • - текстильна стропа;
  • - контактна стрічка;
  • - застібка - блискавка.
Інструкція
1
Розкроїте з верхньої тканини дві основні деталі рюкзака, залишаючи на припуски по півтора сантиметра. Основна деталь являє собою прямокутник, із закругленими у верхній частині кутами. На передній частині зробіть аплікацію або пришити накладна кишеня, відстрочити деталі в край.
2
Розрахуйте довжину бічної сторони рюкзака, що буде дорівнює периметру прямокутника, що лежить в основі двох вже розкроєних частин. Розділіть отриманий розмір навпіл. Одна половина бічній частині утворює дно, другу половину (верхню бічну деталь) виконайте у вигляді двох деталей, між якими буде вшита блискавка.
3
На даному рюкзаку лямки легко відстібаються, тому необхідно зшити невеликий кишеню для зберігання лямок. Пришийте його до деталі дна. Зі стропи зробіть шлевки, за допомогою яких рюкзак можна буде вішати на кермо велосипеда. Краю деталей оплавьте на вогні, щоб не розпускалися волокна. Пришийте на кінці шлевок по відрізку контактної стрічки (липучки). Пристрочите шлевки до задньої деталі рюкзака.
4
Пришийте на лицьову сторону двох деталей, що утворюють верх боковини рюкзака застібку-блискавку. Потім відігніть тканину і приметайте її близько до краю. В кільце з'єднайте дно з деталлю верху. До задньої частини рюкзака приметайте стропу, протягнути в рамки: дві з боків верхньої частини і дві - з боків нижньої. Між верхніми деталями пришити ручку. Зшийте разом деталі рюкзака, потім виверніть на лицьову сторону і відстрочити в край.
5
Простьобаний відріз приготовленої підкладкової тканини синтепоном і зшийте з неї точну копію рюкзака. У місцях пришивання блискавки відігніть припуски на виворітну сторону і приметайте. Вставте підкладку в рюкзак і в місці пришивання блискавки акуратно з'єднайте. Відстрочити шов в край по лицьовій стороні. Кінці лямок вставте в рамочки карабінів і приєднайте їх до рюкзака.