Як умовити маму на цуценя. Як умовити маму дати грошей на морозиво.

Тварина в будинку - велика відповідальність. Тому можна зрозуміти багатьох батьків, які не бажають заводити навіть морську свинку, не кажучи вже про собаку. Але якщо бажання мати цуценя дуже сильне, у вас має бути чимало козирів, щоб вмовити батьків на такий серйозний крок.
Інструкція
1
Оцініть матеріальне становище вашої сім'ї. Породисті цуценята коштують певних грошей, та й утримання тварини вимагає постійних матеріальних вкладень. Необхідні гроші не тільки на покупку, але і на постійні ветеринарні послуги, якісне харчування, аксесуари.
2
Якщо зайвих грошей у сім'ї немає, знайдіть варіанти підробітку. Школярам можна знайти роботу в літні канікули, звернувшись до адміністрації школи або районний центр дозвілля підлітків. Можна пошукати разову роботу, наприклад, по роздачі листівок. У будь-якому випадку, при розмові з батьками у вас вже повинні бути всі можливі варіанти підробітку.
3
А ось істотно заощадити вам вдасться, якщо ви візьмете собаку з притулку. Таких тварин роздають безкоштовно. І якщо ви зв'яжетеся з волонтерами, які курують певний притулок, вам розкажуть про особливості характеру і поведінки собаки, чи здорова вона.
4
Обов'язково підберіть відповідний момент для розмови. Мама в цей момент не повинна бути зайнята своїми справами і бути не в настрої. Краще, якщо це буде у вихідний день. Але перед розмовою у вас не повинно траплятися конфліктів, в яких би ви повелися негарно. Ваша поведінка, оцінки в школі, відносини з батьками на той момент повинні бути бездоганні. Вам треба дати зрозуміти мамі, що ви гідні такого подарунка.
5
Якщо хтось із членів сім'ї, як і ви, чи не проти собаки, заручитися його підтримкою. Краще якщо це буде хтось із старших. В ідеалі - тато. Адже рішення про покупку собаки батьки все одно будуть приймати разом. Підійдуть і бабуся з дідусем - батьки мами. Вони-то і можуть виступати гарантом покупки, давши вам грошей на цуценя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AgeHjA1OvFg
Зверніть увагу
Якщо цуценя вам обіцяють подарувати, обов'язково обговоріть це з батьками. Такому подарунку не завжди бувають раді. У цьому випадку також необхідно отримати дозвіл батьків і обговорити ту породу собаки, яку вони б хотіли.
Хочеться собаку ? Дуже, дуже? Образ своєї собаки бачиться в кожній зустрічній псиною фігурі і сниться уві сні. І морально ти відчуваєш, що готовий, але ... мама не дозволяє? Умовляй! Є кілька дієвих методів.
Інструкція
1
Проси! Як кажуть, вода камінь точить. При кожному зручному випадку: "Мамо, купи собаку ; мама, купи собаку !" І так не менше десяти разів на день. Краще приурочувати до якої-небудь події в маминій життя. Наприклад, чаювання. Тоді через місяць, попиваючи чай, вона сама буде думати: "Купи собаку , купи собаку !" Купить, щоб відв'язатися.
2
Демонструй свою самостійність і надійність! Нехай мама вірить в тебе. Ти не тільки хочеш пограти з теплим щенячим грудочкою, а готовий сам виростити вірного друга. Для цього візьми на себе частину господарських турбот, наприклад, миття посуду кожен день. Розвантажить маму, щоб вона не думала, що з появою собаки її життя стане ще важче: їй доведеться ще й вигулювати тварину, годувати і мити його. Дай зрозуміти, що, добившись свого, ти не зрадиш ні маму, ні собаку .
3
Переконуй! Довід - кращий аргумент, а собака - найкращий друг людини. Собака готова на все заради господаря. Собака - це член сім'ї, друг, який завжди чекає. Собака все розуміє, вона співпереживає господареві. Собака скрасить будь дозвілля, зігріє будь-яке серце. Підтверджуй свої доводи розповідями з життя. Можна розповісти про те, як собака врятувала людину, яка вона чудова нянька або охоронець.
4
Шукай компроміс! Поцікався, чому на твоє прохання тобі відповідають "ні". У переговорах народжується істина. Обговори з мамою, яка собака найкраще підійде для ваших умов. Якщо немає часу гуляти - можна завести маленьку собачку. Породисту дорого - можна взяти цуценя дворняжки. Пес обов'язково віддячить, коли виросте.
5
Заслужи! З'ясуй, чого б мама хотіла отримати від тебе майже неможливого. Може, вона мріють, щоб її дитина вчилася на одні п'ятірки. Або приходив з вулиці вчасно, не грав в жорстокі комп'ютерні ігри, прислухався до її порад. Скажи про це мамі. Твоє рішення заслужити собаку підкреслить серйозність твоїх намірів.
6
Дай мамі потримати кандидата в домашні вихованці! Якщо такого поки немає, візьми на час у кого-небудь із знайомих або зводь на пташиний ринок. М'який щеночек в руках - навіть найтвердіша серце пом'якшиться!
Корисна порада
Запам'ятай, що все і відразу отримати не можна. Можливо, що від "хочу собаку" до її отримання пройде час, будь готовий до цього.