Як видалити нумерацію сторінок Word.

При оформленні документів великого розміру прийнято вказувати нумерацію сторінок, щоб при читанні можна було легко орієнтуватися по вмісту документа. При форматуванні і копіюванні частини тексту нумерація «плутається під ногами» - в такому випадку ці дані необхідно видалити. Зробити це досить легко.
Вам знадобиться
  • - програма Word.
Інструкція
1
Відкрийте документ Word в програмі Microsoft Office. Прокрутіть сторінку до місця, в якому розміщена нумерація документа. Клікніть двічі по номеру сторінки, щоб виділити елемент. Нумерація в документах Word знаходиться за рамками основного тексту - в області нижнього (або верхнього) колонтитула. Краю колонтитула позначаються штрихами. Сюди ж потрапляють літературні посилання та позначки автора, а також інша інформація, яка повинна бути винесена за межі тексту.
2
Натисніть Del, щоб видалити виділений номер сторінки. Або натисніть правою кнопкою миші по колонтитулу і виберіть пункт «Змінити верхній колонтитул», а потім видаліть номер сторінки. Щоб видалити колонтитул цілком, двічі клікніть по області цього елемента. Натисніть на пункт «Верхній колонтитул» і клікніть по напису «Видалити колонтитул», і весь вміст даного розділу сторінки пропаде. Також можете мишкою виставити потрібне положення на сторінці, щоб повністю видалити нумерацію.
3
Врахуйте, що видалення колонтитула призведе до видалення нумерації по всьому документу. Для завдання особливих налаштувань кожному колонтитулу зайдіть в параметри даної області. Можна створити особливий колонтитул для першої сторінки, а також відрізняються колонтитули для парних і непарних сторінок. Також можна самостійно зайти в налаштування даного програмного забезпечення та налаштувати всі параметри. Зайдіть у вкладку «Вставка». Далі виберіть кнопку під назвою «Номери сторінок». В даному меню знаходиться невелике віконце, в якому знаходиться декілька налаштувань. Ви можете налаштувати формат нумерації або зовсім повністю прибрати сторінки з аркушів. Ви також можете замінити нумерацію стандартну на буквенную або символьну.
Текстовий редактор Word з пакету Microsoft Office є найпоширенішою і популярною програмою для написання, редагування і читання текстів. Щоб робота з програмою була комфортною, необхідно правильно її налаштувати і вміти користуватися основними інструментами.
Інструкція
1
Корпорацією Microsoft випущено кілька версій пакета Microsoft Office. Найбільш часто зустрічаються Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007 та Microsoft Office 2010. Перша є найпростішою, а багато в чому і зручнішою, ніж старші версії. Текстовий редактор з Office 2007 вже сильно відрізняється від варіанту 2003 року по інтерфейсу, розібратися в його налаштуваннях складніше. Працювати з версією 2010 року буде легше користувачам, вже знайомим з Word 2007.
2
Якщо ви працюєте в Word 2003, то прибрати нумерацію сторінок найпростіше так: клікніть номер сторінки двічі мишкою, буде виділений колонтитул. Після цього ще одним кліком мишки виділіть сам номер сторінки і натисніть Del. Номер буде видалено. Знову двічі натисніть мишкою в будь-якому місці тексту, виділення колонтитула буде скасовано. Номери сторінок зникнуть у всьому тексті.
3
При роботі в Word 2007 і Word 2010 для видалення номерів сторінок відкрийте: «Вставка» - «Колонтитули» - «Номер сторінки». У списку команд виберіть пункт «Видалити номери сторінок». Працює і варіант, описаний трохи вище для Word 2003.
4
У тому випадку якщо ви багато працюєте з текстами, важливо правильно налаштувати операційну систему і параметри редактора. Перевірте, чи включена у вас опція ClearType, вона значно покращує відображення тексту на рідкокристалічних екранах. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління», знайдіть пункт «Налаштування ClearType». При необхідності запустіть майстер налаштування і дотримуйтесь його вказівок.
5
В налаштуваннях текстового редактора встановіть мінімальний час автоматичного збереження - одна хвилина. Це дозволить не втратити текст в разі перебоїв в електромережі або при збої системи.
6
Відрегулюйте параметри шрифту, щоб текст був зручний для сприйняття і не стомлював зір. Найбільш часто використовується шрифт Times New Roman розміром 12 пунктів. Залежно від розміру екрану і встановленого дозволу, встановіть потрібний масштаб. Наприклад, якщо при стандартному масштабі 100% текст виглядає занадто дрібним, в Word 2003 відкрийте: «Вид» - «Масштаб» і встановіть потрібне значення. В редакторах Word 2007 і 2010 перетяните повзунок у правому нижньому куті екрану в потрібне положення.