Як визначити інтернет-трафік.

Інформація, що передається по інтернету, називається трафік. Трафік інтернету можна визначити не тільки кількістю інформації, але й іншими способами, наприклад, за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - утиліта Comm Traffic;
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Скачайте програму CommTraffic з сайту розробника і встановіть її згідно з інструкціями.
2
Налаштуйте мережеві опції в програмі CommTraffic, перш ніж почати роботу. Для цього запустіть майстер настройки. Натисніть на кнопку «Налаштування», розташовану в меню, потім натисніть на кнопку «Майстер», розташовану на сторінці «Мережа» -> «Майстер».
3
Переконайтеся, що між Консоллю CommTraffic та Службою CommTraffic встановлено з'єднання. Після чого натисніть кнопку «Далі» у вікні вітання і виберіть правильну мережеву конфігурацію в екрані «Налаштування мережі».
4
Якщо Ваш комп'ютер не сполучений з локальною мережею і у вас є модемне (dial-up) з'єднання з інтернетом, то виберіть опцію «окремо стоїть комп'ютер». Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету через локальну мережу, то виберіть «Цей комп'ютер входить в локальну Мережа». Натисніть кнопку «Далі», щоб перейти в екран вибору мережевого адаптера.
5
В екрані вибору мережевого адаптера в випадаючому списку вкажіть свій мережевий адаптер для підрахунку трафіку. Якщо у вас є dial-up з'єднання або ви під'єднані до локальної мережі через адаптер Ethernet, у вас буде тільки один адаптер в меню і вам потрібно просто вибрати його.
6
У наступному екрані вкажіть блоки IP-адрес, які CommTraffic буде розглядати як локальні. Якщо у вашій локальній мережі є додаткові адреси, введіть їх у форматі мережеву адресу/мережева маска і натисніть на кнопку «Додати».
7
CommTraffic може визначати налаштування проксі-сервера на вашому комп'ютері. Для цього натисніть на кнопку «Визначити» для того, щоб встановити ці значення натисніть кнопку «Готово», щоб завершити настройку.
Зверніть увагу
Запуск майстра налаштування мережі видалить всі попередні налаштування мережі в таких вікнах як «Адаптер», «Локальні мережі», «Ігноровані мережі» та «Локальні проксі-сервера».
Корисна порада
Майстер налаштування мережі - це швидкий і легкий спосіб налаштувати програму визначення інтернет-трафіку.