Як прикрасити квартиру до весілля. Як прикрасити весільний торт своїми руками.

Весілля - радісна і важлива подія в житті не тільки майбутніх молодят, але і близьких людей. Атмосфера свята і щастя відчувається в будинку, де йде підготовка до заходу. Відповідний антураж створюють весільні прикраси, якими декорують квартиру.
Інструкція
1
Прикрасьте приміщення кулями - це найбільш популярний елемент весільного декору. Підберіть моделі різних кольорів і форм, тематичні - у вигляді сердець або лебедів. Можна зробити цікаві композиції з декількох куль. Найкраще для цього купувати гелієві кулі.
2
Розкидайте в кімнаті нареченої невеликі кульки золотого, білого або рожевого кольору. Їх зможете використовувати в якості останньої перешкоди для нареченого на шляху до нареченої.
3
Розставте в кімнаті на підлозі невеликі білі або червоні свічки у вигляді серця, якщо розміри кімнати дозволяють. Свічками добре прикрашати дзеркало нареченої, трюмо, комод, підвіконня. Батарею задрапіруйте красивою тканиною, а на вікна поставте вази з живими квітами, але без упаковки.
4
Прив'яжіть до люстри або абажуру багато білих стрічок з органзи або атласу; паперових весільних фігурок. Чим вище стеля, тим довше можуть бути стрічки.
5
Прикрасьте приміщення квітами. Якщо весілля проходить влітку, в кімнаті нареченої відмінно виглядатимуть живі польові квіти: волошки, ромашки, дзвіночки, маргаритки, а також золотисті колоски. Покладіть їх у плетені кошики і поставте в декількох місцях. Такий декор створить романтичну і приємну обстановку.
6
Оформіть не тільки батарею і підвіконня, але й двері. Візьміть двосторонній прозорий скотч і задрапіруйте тканину, а потім за допомогою того ж скотча прикрасьте її паперовими сердечками, штучними бутонами, кульками.
7
Повісьте на вхідні двері весільну серце, яке можна купити в спеціалізованому салоні або зробити самостійно, використовуючи дріт, намистини, тканинні квіти, стрічки, пір'я, клей.
8
Розставте в коридорі до самої кімнати нареченої свічки, чергуючи їх з білими або рожевими квітами з накрохмаленої тканини. Перед приїздом жениха свічки слід запалити. Аналогічно можна прикрасити і ступені, що ведуть в квартиру.
9
Виберіть кілька пам'ятних і вдалих фотографій нареченої з нареченим, придбайте для них оригінальні весільні рамки і розставте в кімнаті, щоб вони «дивилися» на вхідні двері.