Як вивести плями на м'яких меблів.

Нова м'які меблі завжди радує око своїм красивим і акуратним зовнішнім виглядом. Однак найчастіше трапляються неприємності під час її експлуатації, які призводять до небажаних плям на самому видному місці. Не варто панікувати і засмучуватися, дану ситуацію цілком можна виправити і повернути ваших меблів первісний вигляд.
Вам знадобиться
  • - Господарське мило, серветка;
  • - промокальний папір, метиловий спирт;
  • - метиловий спирт, мильний розчин;
  • - оцет, аміак, сіль , рідке мило;
  • - мило, оцет.
Інструкція
1
Плями на оббивці меблів від червоного вина і кави можна легко видалити за допомогою звичайного мильного розчину. Для цього вам знадобиться просте господарське мило без відбілювача. Зробіть розчин з розрахунку 5 г мила на 100 г води. Щоб видалити плями, змочіть в мильному розчині серветку й акуратно тріть від краю до центру забруднення. Такі рухи допоможуть вам уникнути мильного ореолу. Чистою вологою серветкою змийте залишки розчину, щоб не залишилося розлучень.
2
Під час романтичної вечері або іншого свята можна випадково пролити віск від свічки на меблі. Не намагайтеся його відразу ж прати, дочекайтеся того моменту, поки він повністю затвердіє. Потім акуратно зіскоблити його з поверхні дивана і накрийте зверху промокальним папером, пропрасуйте праскою. Після такої процедури обробіть пляма метиловим спиртом і висушіть природним способом. Такий метод допоможе зробити пляма від воску практично непомітним.
3
Приємний вечір з келихом білого вина може затьмарити незапланована подія. Буквально одне незручне рух руки і пляма від вина вже на оббивці меблів. Не варто затьмарювати вечір і відразу ж кидатися до збирання. Після приємної вечері обробіть місце плями водним розчином метилового спирту, після цього протріть забруднення мильним розчином і пройдіться чистою вологою тканиною.
4
Випадково пролитий сік залишить на меблях плями, які можна усунути за допомогою розчину оцту з аміаком, змішаних в рівних пропорціях. Плями від варення легко вивести, якщо промокнути вологу пляму губкою і посипати сіллю, щоб вбралася вся волога. Після цього почистіть місце забруднення розчином рідкого мила з оцтом.
5
Плями від пива можуть утворитися під час перегляду футбольного матчу перед телевізором. Якщо у вас трапилася така ситуація, тоді приготуйте мильний розчин і суміш оцту з водою (2 столових ложки оцту на літр води). Обробіть пляма в цій же послідовності і можете насолоджуватися подальшим переглядом улюбленої передачі.