Як поставити пароль на запуск програми.

Щоб захистити ваш комп'ютер (або ноутбук) від запуску сторонніми людьми, ви можете поставити пароль на запуск основної програми комп'ютера - операційної системи. Щоб поставити пароль на запуск, вам потрібно буде зайти в налаштування власного користувача і злегка їх підправити.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Зайдіть в «Панель управління» (через меню «Пуск») і запустіть розділ «Облікові записи користувачів». Саме в цьому розділі системних налаштувань відображаються всі користувачі вашого комп'ютера. Клікніть по ярлику власного облікового запису. Натисніть на напис «Створення пароля для свого облікового запису», щоб перейти в вікно настройки пароля. Відкриється нове вікно, в якому вам потрібно буде ввести задуманий пароль двічі (другий раз для підтвердження). Обов'язково заповніть поле «Підказка для пароля», так як після тривалої перерви в користуванні комп'ютером ви можете забути пароль.
2
Задати пароль для облікового запису можна ще одним способом. Введіть в рядок «Виконати» (цей елемент також знаходиться в меню «Пуск») команду control userpasswords2 і підтвердіть вводом. У вікні поставте прапорець в пункт «Вимагати введення імені користувача і пароля» і задайте пароль для облікового запису. Вимкніть всі інші облікові записи, або задайте для кожної пароль. Якщо ви залишите, хоч один обліковий запис включеної без пароля, стороння людина може увійти в систему через неї.
3
Перезавантажте комп'ютер, щоб перевірити внесені зміни. Відразу в процесі завантаження системи виникне вітальне вікно, на якому вам потрібно буде вибрати користувача і ввести пароль. Також існує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє ставити паролі, проте не на програми, а на папки персонального комп'ютера. Ви можете закинути в папку потрібні програми і файли, встановивши важкий пароль. Як показує практика, паролі в операційних системах особливої ролі не грають, так як будь-які системи можуть бути зламані. Намагайтеся зберігати копії важливих даних на змінних носіях, і використовувати антивірусне програмне забезпечення.
Існує багато різних способів захистити свою особисту інформацію на комп'ютері: можна встановити пароль на вхід в систему, можна зберігати конфіденційну інформацію на знімному носії, а можна обмежити доступ до програми, встановивши на неї пароль .
Інструкція
1
Звичайному користувачеві встановити пароль на запуск програми за допомогою стандартних засобів Windows не вдасться, тому варто звернутися до програмного забезпечення від сторонніх розробників. Можна скористатися програмою Exe Password. На офіційному сайті перейдіть в розділ Download і скачайте Exe Password на свій комп'ютер, а потім виконайте установку програми.
2
Після установки, в контекстне меню (викликається клацанням правою кнопкою миші по іконці або ярлику додатка) буде додано пункт Password protection. Виберіть ярлик програми, до якої ви хотіли б обмежити доступ, а потім клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть команду Password Protection.
3
У діалоговому вікні задайте пароль в поле New Password і повторіть пароль в поле Retype New P. Натисніть кнопку Next. Пароль буде встановлений, а для виходу вам буде потрібно натиснути кнопку Finish. Спробуйте запустити програму, на яку ви тільки що встановили пароль . Ви переконаєтеся, що без введення пароля доступ до неї буде заборонений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hM1PVzN_e88
Зверніть увагу
Програма Exe Password сумісна з наступними версіями Windows: 95,98, ME, 2000, XP, Vista, 7.