Запис відеокасети на диск: Як це зробити.

В даний час практично в кожному будинку місце відеомагнітофона зайняв DVD-програвач. Однак багато хто хотів би переписати відеоматеріали, що зберігаються на касетах на диск. Як це зробити самостійно?
Вам знадобиться
  • - пристрій відеозахоплення;
  • - програма WinDVD_Creator;
  • - Nero.
Інструкція
1
Купуйте пристрій відеозахоплення, що перетворює аналоговий сигнал в цифровий або ознайомтеся з комплектацією свого комп'ютера, щоб дізнатися, чи є вже у вас TV-тюнер, який може виконати аналогічні функції.
2
Перед оцифруванням відеоматеріалів з касет встановіть програму WinDVD_Creator, яка зазвичай входить в комплект поставки плати відеозахоплення або перевірте, чи не встановлена вона вже на вашому комп'ютері.
3
Знайдіть на задній панелі системного блоку входи «video» і «audio» від TV-тюнера. Якщо на задній панелі їх немає, обережно відкрийте системний блок і подивіться, де вони розташовані. У разі якщо вам довелося здобувати плату відеозахоплення, підключіть її, користуючись інструкцією, до комп'ютера.
4
Увімкніть відеомагнітофон, вставте в нього касету і натисніть кнопку «Play». Виберіть у діалоговому вікні тюнера вкладку «VHS». Після цього в даному вікні повинен з'явитися значок, що показує наявність відеоматеріалу на касеті.
5
Виберіть у вікні тюнера вкладку «Панель записи». Те ж дію можна виконати, відкривши правою кнопкою миші меню тюнера і вибравши ту ж опцію. У «Панелі записи» виберіть зі списку вкладку «Настройки запису відео/аудіо». Для якісної оцифровки відео визначте, який формат буде оптимальним. Зверніть увагу на праву колонку з вказаними в ній опціями (опції в лівій колонці будуть встановлені автоматично). Виберіть «Записати файл» і вкажіть шлях для запису.
6
Перейдіть до вкладки «Запис», натисніть на іконку із зображенням відеокамери для того щоб почати записувати матеріал у вказану папку. Після закінчення процесу запису файл буде мати розширення mpg, wmv або avi. Матеріал в такому форматі вже можна переносити на диск.
7
Вставте диск в дисковод і, використовуючи «Майстер запису дисків» або спеціальну програму, таку, як Nero, перепишіть відеоінформацію на диск.