Як перенести закладки з опери в інший комп'ютер. Як перенести паролі і вкладки з опери на інший комп'ютер.

Траплялося у вас так, що під час веб-серфінгу з чужого комп'ютера або телефону, ви знаходили дуже корисну для себе сторінку? І доводилося переписувати її адресу, що складається з пари сотень незрозумілих символів, щоб потім занести в закладки свого браузера. Якщо траплялося - ви по достоїнству оціните Opera Link. Реєстрація в цій службі дозволить вам створити список закладок, користуватися яким ви зможете в будь-якому браузері з будь-якого девайса.
Інструкція
1
Запустіть браузер Opera на своєму комп'ютері. Натисніть на значок у формі хмари - емблему Opera Link - в лівому нижньому куті вікна. У віконці клацніть по рядку «Моя сторінка на Opera Link».
2
Створіть обліковий запис, якщо у вас ще немає аккаунта в Opera Community. Для цього натисніть на лінк «Зарегистрируйтесь». Якщо необхідно, змініть мовні настройки в випадаючому списку в правому нижньому куті вікна.
3
Придумайте собі логін. Введіть діючий адресу електронної пошти і встановіть пароль. Натисніть на кнопку "Зареєструватися". Перевірте свою електронну пошту. Зробіть перехід по посиланню, зазначеної в листі для підтвердження реєстрації - ваш аккаунт створений.
4
Клацніть по значку Opera Link ще раз. Виберіть пункт «Налаштувати». Відзначте маркерами всі пункти, які ви хотіли б синхронізувати: закладки, паролі, вкладки експрес-панелі і т.д. Натисніть кнопку ОК.
5
Дочекайтеся закінчення синхронізації - все закладки вашого браузера будуть скопійовані в акаунт служби Opera Link. Кожна нова закладка, яку ви створите в Opera надалі, також буде автоматично додаватися до цього списку.
6
Перенесіть в свій аккаунт закладки з браузера Opera на іншому комп'ютері. Для цього запустіть службу, клацнувши по значку внизу вікна програми, або через головне меню браузера (пункт меню «Синхронізація»). Встановіть параметри синхронізації. Для входу в свій аккаунт введіть логін і пароль, які ви вказали при реєстрації.
7
Підключіть до служби Opera Link браузер Opera Mini на своєму мобільному девайсі. Для цього запустіть браузер і увійдіть в меню настройки. Виберіть у списку Opera Link і натисніть на кнопку «Включити». Введіть свої ім'я користувача та пароль. Дочекайтеся закінчення синхронізації. Зверніть увагу, що закладки Opera Mini в обліковому записі будуть відображатися в окремій папці.
8
Керуйте списком закладок у своєму акаунті. Очистіть список від дублікатів, що утворилися в результаті синхронізації, за допомогою спеціальної функції. Редагуйте назви закладок, видаляйте непотрібні посилання, додавайте нові вручну.
9
Зверніть увагу, що ви можете використовувати список закладок Opera Link навіть, коли виходите в інтернет через інші браузери. Для цього увійдіть в свій аккаунт за посиланням http://my.opera.com. Натисніть кнопку «Вхід». Введіть логін і пароль.
10
Виберіть Opera Link в шапці сторінки в випадаючому меню Opera. Щоб перейти на потрібну вам сторінку зі списку закладок, просто клацніть по її назві мишкою. Якщо необхідно, збережіть сторінку в закладках браузера, в якому ви працюєте, звичайним способом.
11
Зберігайте вручну адреси сторінок в закладках Opera Link, коли працюєте в інших браузерах. Для цього використовуйте відповідні посилання зверху чи знизу списку. Скопіюйте адресу інтернет-сторінки з адресного рядка і вставте його в призначене для цього поле. Задайте ім'я закладки та опис. Натисніть кнопку Save. Закладка додасться в список до всіх інших.