Як зробити електрогітару.

Хто сказав, що електрогітара повинна відтягувати шию, ревіти ієрихонської трубою при дотику до струн і складатися з дерева та електроніки? Вона може лежати в кишені, зовсім не мати струн, і на ремені у неї може висіти кільце з ключами. А зроблена буде така гітара з великих гранованих намистин різного кольору.
Вам знадобиться
  • Грановані намистини 5 * 7 мм різних кольорів;
  • Дріт 0.05 мм;
  • Трохи бісеру в тон бусинам або шматочок шкіри (шкірозамінника) 5 * 100 мм;
  • Кільце від брелока.
Інструкція
1
Почніть плетіння з верхньої деки гітари. Для цього наберіть на дріт п'ять намистин, через першу пройдіть двічі. Затягніть вийшов гурток. Далі наберіть на один кінець дроту три намистини, на другий дві. Другим кінцем пройдіть через крайню намистину першого кінця (знову повинен вийти гурток) і затягніть. Зробіть ще один гурток на шість намистин. Для заключного гуртка першого ряду на один кінець наберіть три намистини. Іншим візьміть одну намистину і пройдіть крайню намистину першого кінця.
2
Наберіть наступні ряди відповідно до схеми. Можете зробити всю передню деку однотонною, а можете придумати який-небудь орнамент. Але ця модель не передбачає наявності струн. Врахуйте, що коричневі намистини в середині верхнього ряду - це перші дві намистини грифа.
3
Сплетіть гриф. Перший гурток складатиметься з п'яти намистин (кінці дроту схрещуються на середній), решта по чотири. Звичайно, краще зробіть гриф не таким кольором, як деку.
4
Сплетя гриф потрібної довжини, приступайте до плетіння головки. Оскільки вона в багатьох електрогітар скошена вбік, намистини справа або зліва повинні бути меншого діаметру (головка скосив убік намистин меншого діаметра).
5
Сплетіть точно таку ж конструкцію в менш яскравою гамі. Це буде задня частина гітари.
6
Підготуйте ремінь для гітари і кільце для ключів. Якщо ремінь з бісеру, то сплетіть ланцюжок в техніці «хрест» раза в півтора-два більше довжини гітари. Закріпіть кільце на ремені.
7
З'єднайте передню і задню частини гітари. Внизу справа (обличчям до вас) і на маківці грифа скріпляйте і кінці ременя.
8
Сховайте кінці дротів і ниток. Надіньте ключі на кільце.